Korkas į Roscoff Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 1 perėjimų per savaitę
    14 valandos
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Mažos Korkas į Roscoff kainos

Per ateinančias 7 dienas

Pagal užsakymus, keliaujančius šią savaitę su automobiliu.

gauti geriausią kainą už savo Korke į Roscoff keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Korko į Roscoff. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Korkas į Roscoff maršrutu tinka jums ar jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, galite taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus Korko į Roscoff keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Korkas į Roscoff yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Korkas

St. Finn Barre katedra, puikus pavyzdys prancūzų gotikos, Tudor - gotikos universiteto koledžas su patrauklia paupio keturkampis, The Blackrock pilis, Crawford Galerija su įdomia skulptūrų kolekcija, Beamish Apkūnus alaus darykla, Jameson paveldo centras, Royal parako malūnai kartu su Open air gatvės rinkose, kurios atstovauja liaudies kultūrą Korkas yra tik keli iš daugybės pramogų ir aplink Korkas.

Korkas mieste yra šiek tiek prieš srovę nuo upės Lee į Cork uostas šiaurės vakarus, o Ringaskiddy guli ant apatinės uosto vakarinėje pakrantėje, ir todėl buvo sukurtas į modernią giliavandenio uosto keltų, nes jos lengva prieiga prie Korko ir aplinkinių miestų.

Ačiū iš ilgą laiką eismo augimo ir investicijų į modernios įrangos, kuri tęsiasi per pastaruosius 35 metų, Korkas šiandien pripažįstama kaip vienas iš labiausiai Europos pažangių ir sėkmingų keltų uostuose.

Cork yra labai svarbus jūrų uostas, siūlanti trumpiausią ir greičiausią keltų maršrutą į žemyną iš Airijos. Cork uostas išgyvena didelį srautą su iš 36 kruizinių laivų vidutiniškai planuojama.

Apie Roscoff

Roscoff yra gerai prijungtas prie JK ir Airijoje, ir tuo pačiu padeda ir turizmo plėtrą ir atgaivinti tradicinius prekybos kelius tarp jų.

Roscoff yra žavinga mažai pajūrio miestas su 16 a granito namų, mažų specializuotų parduotuvių ir barų ir restoranų. Roscoff yra puiki vieta būti, jei norite mėgautis ramioje atostogas prie jūros, kaip miestas išlaiko santykinai mažas raktas be senojo uosto ir rue Gambetta.

Roscoff naudos iš švelniu klimatu ištisus metus, nes Golfo srovė, o taip pat, nes ji yra ekranuoti Ile de Batz saloje. Kai kurie iš Roscoff Be gražių paplūdimių pramogų (vienas iš geriausių yra Laber paplūdimys apie 1 km nuo senojo uosto) yra Jardin Exotique (atogrąžų sodas), Notre Dame de Croatz Batz (bažnyčia) ir akvariumas.

Bretanės jūra yra žinomas dėl savo gydomųjų savybių ir todėl apsilankymas seniausių regiono talasoterapijos centras įsteigtas 1899 yra verta.