Korkas į Prancūziją keltu

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Apie Korkas

Airija antrasis miestas, Korkas yra universitetinis miestas Airijos Respublikos įsikūręs ant upės Lee. Cork City "yra įsikūręs prie Korko uosto šiaurės vakarus, o Ringaskiddy guli ant apatinės uosto vakarinėje pakrantėje, ir todėl buvo sukurtas į modernią giliavandenio uosto keltų, nes jos lengvai prieiti prie Korko ir aplinkinių miestų.

Ačiū iš ilgą laiką eismo augimo ir investicijų į modernios įrangos, Korkas šiandien pripažįstama kaip vienas iš labiausiai Europos pažangių ir sėkmingų keltų uostuose. Korkas yra labai svarbus jūrų uostas, siūlanti trumpiausią ir greičiausią keltų maršrutą į žemyną iš Airijos. Cork uostas išgyvena didelį srautą su iš 36 kruizinių laivų vidutiniškai planuojama.

Apie Prancūziją

Atraskite fantastišką apsipirkti, turtingą istoriją, keičiant kraštovaizdžio ir nuostabų maistą ir vyną. Prancūzija suteikė pasaulio šampanas, per 365 rūšių sūrio, ir kai kurie iš garsiausių pasaulio atlikėjų. Keltu į Prancūziją ir atrasti Britanijos mėgstamą atostogų paskirties.

Prancūzija yra didžiausia šalis Europoje, siūlanti įspūdingas įvairių kraštovaizdžiu, nuo kalnų Alpių ir Pirėnų į patrauklių upių slėnių Luaros, Ronos ir Dordonė ir plokštesnis kaimo Normandijoje ir ant Atlanto vandenyno kranto. Šalyje yra keletas 1800 mylių pakrančių patiks.

Oras dažnai keičiasi ištisus metus Atlanto įtakoja Vakarų pakrantės vietovėse klimatas iš Loire į baskų regione. Tikėtis švelnus klimatas ir dažnai lietus; Tačiau vasaros gali būti labai karšta ir saulėta. Aplankykite Prancūziją, kur jūs galite mėgautis šiltu Viduržemio jūros klimatas per visą Riviera pietus. Arba galvą vidaus Prancūzijos šlaituose Pirėnų ar Alpėse dėl kai kurių geriausių pasaulio slidinėjimo visoje žiemą.

Nėra neigia, kad Prancūzija yra didžiųjų kontrastų žemė, siūlanti begalinis pasirinkimą viliojantis vietas aplankyti, turtingą įvairovę kraštovaizdžio, virtuvių, klimato ir žmonių, su išskirtiniu kultūriniu paveldu.