Korkas keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

kamštis Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Korkas su AFerry. Keltai į Cork, Airija, yra iš Prancūzijos ir Ispanijos. Jūs galite imtis keltu į Cork iš Roscoff ir Santander.

Korkas Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Cork valdo Brittany Ferries. Kai ieškote keltu į Cork, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Dubline ir Rosslare padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Cork keltai su Brittany Ferries yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas , ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės Korkas bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Korkas keltai
  • Korkas keltai
  • Korkas keltai

Apie Korkas

Airija antrasis miestas, Korkas yra universitetinis miestas Airijos Respublikos įsikūręs ant upės Lee. Cork City "yra įsikūręs prie Korko uosto šiaurės vakarus, o Ringaskiddy guli ant apatinės uosto vakarinėje pakrantėje, ir todėl buvo sukurtas į modernią giliavandenio uosto keltų, nes jos lengvai prieiti prie Korko ir aplinkinių miestų.

Ačiū iš ilgą laiką eismo augimo ir investicijų į modernios įrangos, Korkas šiandien pripažįstama kaip vienas iš labiausiai Europos pažangių ir sėkmingų keltų uostuose. Korkas yra labai svarbus jūrų uostas, siūlanti trumpiausią ir greičiausią keltų maršrutą į žemyną iš Airijos. Cork uostas išgyvena didelį srautą su iš 36 kruizinių laivų vidutiniškai planuojama.

Keltai į ir iš Cork

Brittany Ferries " eksploatuoti kirtimą Roscoff laive vienoje iš jų labiausiai prabangūs 100 mln £ pavyzdinių laivų, Pont-Aven , kuris pats savaime yra šventė. Pont Aven yra meno kruizinio lainerio su funkcijų būklė, pavyzdžiui, didžioji baseinu ir laisvalaikio srityje, visų apvalių pasivaikščiojimo ant denio ir aukštos atriumas su panoraminiu vaizdu kartu su įvairiais restoranų ir barų bei puikus apgyvendinimo.

Brittany Ferries " eksploatuoti kirtimą Santander laive Connemara ,. Šis laivas yra dalis Brittany Ferries "Economie programą. Nors ne kruizinio kelto, rasite labai patogūs nameliai, poilsio kambariai, savitarnos pietūs, apsipirkti ir kavinė/baras, užtikrinančią jums niekada nuobodu savo kelionę.

Taigi užsisakyti Cork keltu šiandien AFerry. Paprasta ir saugi rezervavimo ir puikus kainos ištisus metus.

Korkas uosto

Korkas Keltų uostas įsikūręs Ringaskiddy kaime 12 mylių į Korko miesto pietuose, Airijoje. Korkas Harbour yra vienas iš didžiausių gamtos uostų pasaulyje ir yra įsikūręs River Lee burną. Buriavimas iš Korko į Swansea dažnai taupo 300 mylių nuskristi į vairavimo laiko, ir tai puikus maršrutas gali būti nubaustas internete su AFerry. Korkas taip pat siūlo greičiausią kelionės iš Airijos į žemyną.

Korkas uosto įrenginiai

Korkas Keltų uostas turi puikias modernius įrenginius, siekiant užtikrinti saugų ir sklandų perėjimą keleivių per uostą.

Parkavimo įrenginys yra uoste, bet prašome skambinti 00 353 (0) 21 4277 801 Daugiau informacijos.

Cork keltų uosto Kryptys

"Paimkite N25 Pietų nuorodą kelių iš Korko mieste ir tada imtis N28 į Ringaskiddy ir sekite ženklus į keltų terminalą. Dublinas yra susijęs per N8 ir N20 nuorodos Korkas - Limerick Galway.

traukinių stotis yra ant apatinės Glanmire kelio mažiau nei mylia nuo miesto centro. Nacionalinės traukiniai važiuoja iš čia. Airijos geležinkelių transporto kelionės centras yra įsikūręs 65 Patrick Street visus klausimus.

Yra valandinis tarnyba iš Korkas geležinkelio stoties į keltų uosto, kuris trunka maždaug 45 minutes.Private autobusai veikti iš įvairių taškuose Šv Patriko gatvės ir iš išorės Mulligan s ant Parnell Place.

kamštis Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Brittany Ferries

Ringaskiddy Terminal, Ringaskiddy, County Cork, Republic of Ireland

Fastnet Line

Ringaskiddy Terminal, Ringaskiddy, County Cork, Republic of Ireland