Corfu keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Korfu Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Korfu su AFerry. Keltai į Korfu, Jonijos salos, yra iš Italijos. Jūs galite imtis keltu į Korfu iš Ancona, Bari, Brindisi ir Veneciją.

Korfu Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Korfu valdo anek Superfast, Europos Seaways, Grimaldi Lines, Mino Linijos ir Ventouris keltai. Kadangi 5 keltų bendrovės veikia ir iš Korfu, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Korfu, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Keltai su anek Superfast ir kitų įmonių, veikiančių į ir iš Corfu yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Korfu bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Corfu keltai
  • Corfu keltai
  • Corfu keltai

Apie Korfu

Korfu yra stulbinantis Graikijos sala Jonijos jūroje. Pakrantė apie 135 mylių ilgio, įskaitant pelerinos, o kai iš Korfu paplūdimiai buvo apdovanotas Europos Mėlynoji vėliava. Corfu Town, saloje sostinė, yra viduramžių akmenimis gatvelės dominuoja 16 a tvirtovė labirinto. Corfu Old Town ir Old Port sritys yra gerai aprūpinta tavernų. Salų kultūros paveldas atspindi metų, praleistų pagal Venecijos, Prancūzijos ir Didžiosios Britanijos taisyklė. Korfu su juo yra atsipalaidavęs požiūris yra puiki patirtis šeimoms, poroms ar draugų grupėms.

Keltai į ir iš Korfu

Anek ir Superfast , dabar jau kartu sudaro Anek Itin ir turėti 15 puikus modernus oro kondicionieriai parką laivai, kurie visi pasiūlyti visą spektrą įrenginių laive. Galite pasirinkti vieną iš vidinių ar išorinių laivo kajutėse diapazone su dviem, trimis ar keturiomis lovomis ir Anek Itin Italija-Graikija maršrutų jūs netgi galite pasirinkti liukso kajutės featuring svetainė ir TV ir interneto prieigą.

"Red Star" Keltai "" lėktuvų parką sudaro gerai įrengtas, modernių laivų. Laive paslaugos jaukus poilsio rajonus, restoranai ir barai ir kavos ir užkandžių baras. Nameliai svyruoti nuo standartinių iki prabangos ir jūs taip pat galite užsisakyti oro linijų stiliaus foteliuose.

Europos Seaways ", veikia parką, susidedantį iš dviejų laivų, F/B tiltas" ir F/B Prins Joachimas PKR . Abu laivai yra įrengta pagal aukštus standartus ir pasiūlyti patogius kirtimui tokia infrastruktūra kaip kajutėse, restoranų ir daugiau.

Mino Linijos , veikia modernus, gerai įrengtas parką keltais, kurie keleiviams pasiūlys platų įrenginių. Laive rasite visiškai ir savitarnos restoranai, internetas kambariai ir parduotuvės. Kai kuriuose laivuose taip pat galite rasti vasaros laikas baseinas, baras, diskoteka ir net sporto salę.

Su "Grimaldi" , taip pat rasite daug holai su patogiomis sėdimomis vietomis, restoranų ir barų ir vaikų žaidimų aikštelės. Daugelis keltais taip pat veikia baseinai vasaros mėnesiais ir kai jūs netgi galite pasilepinti prabanga kurortinis gydymas.


Taigi užsisakyti Korfu keltu šiandien su AFerry. Paprasta ir saugi rezervavimo ir puikus kainos ištisus metus!

Korfu Port

Korfu, arba Kérkyra graikų, yra Graikijos sala ir dalis Jonijos salų grupė. Jis įsikūręs tik trumpas atstumas nuo Albanijos pakrante. Korfu turi įvairų kraštovaizdį su kalvomis ir kvepiančių sodų ir keletas Graikijos gražiausių paplūdimių. Korfu keltų terminalas yra rytinėje salos pusėje. Daugybė keltų reisai išvyksta kasdien nuo Corfu Ferry Port Baris (Italija), Brindisi (Graikijos sala), Ancona (Italija), Trieste (Italija) ir Igoumenitsa (Graikija), kurie visi gali būti užsakomi per AFerry

Korfu uosto įrenginių

Korfu Keltų uostas yra įrengta ribotas įrenginių. Parduotuvių ir restoranų, nors galima rasti pėsčiomis į netoliese miesto. Neįgalių keleivių rasite vežimėlio prieigą prie terminalo ir lipant į keltus.

Kelionė į Korfu

Corfu Town yra gerai prijungtas autobusu su daugelyje vietų saloje. Tiesiog ne Korfu Ferry Port rasite taksi.

Korfu Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

ANEK Superfast

38 El. Venizelou Street, 49 100, Corfu

Red Star Ferries

Corfu Ferry Terminal, 38 El. Venizelou Street, 49 100, Greece

Agoudimos

38 El. Venizelou Street, 49 100, Corfu

European Sealines

38 El. Venizelou Street, 49 100, Corfu

European Seaways

Corfu Ferry Terminal, 38 El. Venizelou Street, 49 100, Greece

Grimaldi Lines

38 El. Venizelou Street, 49 100, Corfu

Minoan Lines

38 El. Venizelou Street, 49 100, Corfu

Liberty Lines

Eth. Antistaseos 24, Kerkira, 49100 Corfu, Ionian Islands, Greece

Ventouris Ferries

38 El. Venizelou Street, 49 100, Corfu