Kopenhaga į Švediją keltu

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Apie Kopenhagoje

Kopenhaga yra Danijos sostinė ir didžiausias šalies miestas. Jo kompaktiškas centras yra sutelktas į Rådhuspladsen pagrindinėje aikštėje, kuri leidžia lengvai tyrinėti pėsčiomis arba dviračiu. didžiausias Kopenhagos prekybos plotas yra sutelktas į ilgiausią Europoje pėsčiųjų prekybinės gatvės, Stroget, ir gatvėse, kad aplink jį. Stroget taip pat yra populiari vieta gatvės atlikėjų.

Lankytinos pamatyti, o jūs Kopenhagoje yra žavinga Tivoli Gardens pramogų parkas, NY "Carlsberg Glyptotek Art Gallery, Amalienborg rūmai, Karališkosios poros žiemos gyvenamoji įsikūręs miesto centre, ir, žinoma The Little Mermaid statula uosto.

Kopenhaga Keltų uostas tęsiasi dvylika kilometrų iš šiaurės į pietus, ir yra beveik 40 kilometrų krantinių. Nes didžioji dalis, uosto teritorija įgavo dabartinę formą per metus 1900-1920, kai Sydhavnen, Pietų Harbour, buvo pastatytas ir Laisvojo uosto pratęstas.

Apie Švedijoje

Švedija yra šalis su giedras ežerų ir plačius miškų.

Švedija turi daug ką pasiūlyti puikių kelių ir transporto jungčių tarp įvairių salų ir tarp pagrindinių Švedijos miestuose.

Švedai didžiuojasi savo istorija ir kultūra, kuri yra akivaizdi skaičius muziejų jie turi.

Nors Švedijoje, taip pat galite aplankyti ilgiausią vieną trukmę Oresundo tiltas tarp Danijos ir Švedijos.

Švedija yra puiki vieta tiems, kurie mėgsta lauko sporto, įskaitant slidinėjimo, snieglenčių ar žvejybai.

klimatas sutalpinti daugiau žiemos sporto kurie nėra taip lengvai prieinami JK , todėl puikią progą išbandyti kažką naujo. Jūs niekada nežinote, jūs gali pasirodyti esąs labai geras!