Kopenhaga Norvegija Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Apie Kopenhagoje

Kopenhaga yra Danijos sostinė ir didžiausias šalies miestas. Jo kompaktiškas centras yra sutelktas į Rådhuspladsen pagrindinėje aikštėje, kuri leidžia lengvai tyrinėti pėsčiomis arba dviračiu. didžiausias Kopenhagos prekybos plotas yra sutelktas į ilgiausią Europoje pėsčiųjų prekybinės gatvės, Stroget, ir gatvėse, kad aplink jį. Stroget taip pat yra populiari vieta gatvės atlikėjų.

Lankytinos pamatyti, o jūs Kopenhagoje yra žavinga Tivoli Gardens pramogų parkas, NY "Carlsberg Glyptotek Art Gallery, Amalienborg rūmai, Karališkosios poros žiemos gyvenamoji įsikūręs miesto centre, ir, žinoma The Little Mermaid statula uosto.

Kopenhaga Keltų uostas tęsiasi dvylika kilometrų iš šiaurės į pietus, ir yra beveik 40 kilometrų krantinių. Nes didžioji dalis, uosto teritorija įgavo dabartinę formą per metus 1900-1920, kai Sydhavnen, Pietų Harbour, buvo pastatytas ir Laisvojo uosto pratęstas.

Apie Norvegijoje

"Norvegija yra graži šalis su kvapą prisiėmimą, įvairios dekoracijos įspūdingų kalnų, svaiginimo fiordai ir kosmopolitiškas miestuose.

Apsilankykite Oslas patirti miesto, šiuolaikinio gyvenimo ir aplankyti daug muziejų ir kultūros vertybės, kad Oslo pasiūlymų, pavyzdžiui, Viking Ship muziejuje.

Slidinėjimas ir žygiai yra daug būdų patirti kraštovaizdį.

Norvegijos įstatymus, panašūs į dešinę klajoti Škotijoje, reiškia, kad jūs galite stovykla beveik visur, ir ji yra verta pasinaudoti šiomis jei turite išplėstą blokas laiko, siekiant užtikrinti, kad jūs gauti visą patirtį Norvegijos dykumoje.

Norvegija Travel Guide

"Norvegija yra šalis, kuri Keista, gali teigti, kad jis yra labiausiai į vakarus , dauguma Rytų ir labiausiai Šiaurės šalis Šiaurės pusiasalyje. Keista, kaip gali atrodyti, iš tikrųjų tai yra geografinis faktas (eiti ir surasti žemėlapyje!). Žemė, kad kai buvo namuose vikingai dabar daro įdomi vieta eiti ir ištirti dėl atostogų.

Kelionės Norvegijoje

Norvegijos bitai dauguma žmonių nori pamatyti yra fiordai ir šiaurę. Šiaurės paprastai turi jums turėti prieigą prie savo automobilio (tikrai keturiais ratukais diską ir, pageidautina su ultragarso briedis atgrasymo - nors kiek aš žinau, toks dalykas dar nebuvo išrastas). Fiordai - gerai jūs norite laiveliu, tikrai.

Galite gauti aplink traukiniu, ir dekoracijos dažnai stulbinantis. Tačiau kelionė tikriausiai bus brangus ir lėtas. Apie plius pusėje, skirtingai nuo daugelio Europos šalių, kai užsisakyti kupė į Norvegijos traukinyje, gausite visą saloną, o ne tik į lovą. Dėl britų turistams, kurie mėgsta savo asmeninę erdvę, turi būti bent 3 mylių skersmens, tai ateis kaip didžiulė atgaiva.

Kai užsisakyti kupė į Norvegijos traukinyje, gausite visą saloną, o ne į lovą.

Būkite atsargūs vairuodami automobilį Norvegijoje. Stabdymo atstumai bus didesnis, jei oro sąlygos yra nepalankios ir keliai dažnai, nepaaiškinamai, mėgstamos ganymo pagrindo briedžių ir elnių. Susidūrimą greičiu su viena iš šių tikriausiai bus mirtinas, tiek elnių ir niekam automobilyje.

Automobilių keltai yra neatskiriama kelių tinklo Norvegijoje ir jie taip pat yra puikus būdas pamatyti fiordai. Kai kuriose srityse, šios paslaugos gali būti susiję su oro vėlavimų ar atšaukimų, todėl visada būti pasirengę imtis, kad šiek tiek daugiau laiko.

gyvūnai