Kopenhaga Malmas tilto

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 96 perėjimai kasdien
    10 minutes
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

gauti geriausią kainą už savo Kopenhaga Malmas keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Kopenhagos į Malmę. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Kopenhaga Malmas maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus Kopenhaga Malmas keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Kopenhaga Malmėje yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Kopenhagoje

Kopenhaga yra Danijos sostinė ir didžiausias šalies miestas. Jo kompaktiškas centras yra sutelktas į Rådhuspladsen pagrindinėje aikštėje, kuri leidžia lengvai tyrinėti pėsčiomis arba dviračiu. didžiausias Kopenhagos prekybos plotas yra sutelktas į ilgiausią Europoje pėsčiųjų prekybinės gatvės, Stroget, ir gatvėse, kad aplink jį. Stroget taip pat yra populiari vieta gatvės atlikėjų.

Lankytinos pamatyti, o jūs Kopenhagoje yra žavinga Tivoli Gardens pramogų parkas, NY "Carlsberg Glyptotek Art Gallery, Amalienborg rūmai, Karališkosios poros žiemos gyvenamoji įsikūręs miesto centre, ir, žinoma The Little Mermaid statula uosto.

Kopenhaga Keltų uostas tęsiasi dvylika kilometrų iš šiaurės į pietus, ir yra beveik 40 kilometrų krantinių. Nes didžioji dalis, uosto teritorija įgavo dabartinę formą per metus 1900-1920, kai Sydhavnen, Pietų Harbour, buvo pastatytas ir Laisvojo uosto pratęstas.

Apie Malmėje

"Malmo yra trečias pagal dydį miestas Švedijoje, už Stokholme ir Geteborge. Kartu su Kopenhagoje, Danijoje, ji yra Zundo regione, kuris yra tankiausiai apgyvendinta teritorija Skandinavijoje.

Nuo Zundo tilto statybos, Malmės buvo transformuotas tapti centrinis koncentratorius naujų verslo ir apsvaiginimo architektūra. Yra net Skandinavijos nustatyti aplink tilto, pavadintą "The Bridge", kuris yra skirtas populiaraus kelionė autobusu į Malmės tema TV serialas.

dieną yra daug pamatyti Malmėje. Su gražių pastatų, tokių kaip Turning Torso, muziejuose ir net futbole, kuris yra labai populiarus Švedijos pietuose. Malmė yra namų į vieną iš didžiausių Europos skatepark'ai Stapelbäddsparken , kuri yra atvira ištisus metus ir nemokamai aplankyti.

Naktimis, yra kažkas kiekvienam. Atsipalaiduokite plačių restoranų ir patirti Skandinavijos virtuvę jos pačios geriausios. Jei manote, kad naktį dar jaunas, galite apsilankyti mieste, kur galima rasti didelius barus ir kazino naktinių klubų.


Taigi užsisakyti Malmö bilietą internetu šiandien su AFerry. Paprasta ir saugi rezervavimo ir puikus kainos ištisus metus!