Copenhagen keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Kopenhaga Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Kopenhagą su AFerry. Keltai į Kopenhagą, Danijoje, yra iš Norvegijos ir Švedijos. Jūs galite imtis keltu į Kopenhagą iš Malmės ir Osle.

Kopenhaga Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Kopenhagos valdo DFDS ir Oresundbron. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Kopenhagos, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Kopenhagą, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Frederikshavn, Grenaa ir Helsingor padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Copenhagen keltai su DFDS ir Oresundbron yra žinomas dėl savo patogumo ir aukštos lygiai paslauga, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Kopenhagą bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Copenhagen keltai
  • Copenhagen keltai
  • Copenhagen keltai

Apie Kopenhagoje

Kopenhaga yra Danijos sostinė ir didžiausias šalies miestas. Jo kompaktiškas centras yra sutelktas į Rådhuspladsen pagrindinėje aikštėje, kuri leidžia lengvai tyrinėti pėsčiomis arba dviračiu. didžiausias Kopenhagos prekybos plotas yra sutelktas į ilgiausią Europoje pėsčiųjų prekybinės gatvės, Stroget, ir gatvėse, kad aplink jį. Stroget taip pat yra populiari vieta gatvės atlikėjų.

Lankytinos pamatyti, o jūs Kopenhagoje yra žavinga Tivoli Gardens pramogų parkas, NY "Carlsberg Glyptotek Art Gallery, Amalienborg rūmai, Karališkosios poros žiemos gyvenamoji įsikūręs miesto centre, ir, žinoma The Little Mermaid statula uosto.

Kopenhaga Keltų uostas tęsiasi dvylika kilometrų iš šiaurės į pietus, ir yra beveik 40 kilometrų krantinių. Nes didžioji dalis, uosto teritorija įgavo dabartinę formą per metus 1900-1920, kai Sydhavnen, Pietų Harbour, buvo pastatytas ir Laisvojo uosto pratęstas.

Keltai į ir iš Kopenhagos

"rasite viską " DFDS Seaways " keltai pasiūlyti aukščiausius standartus komforto ir visus su traukiniuose esančiais patogumais jūs galbūt svajoti. Galite rinktis iš kelių skirtingų kabinos tipų, kad atitiktų jūsų poreikius, arba pasirinkti prabangų vieną, jei norite save palepinti.

Taigi užsisakyti Kopenhagos keltu internetu šiandien su AFerry. Paprasta ir saugi rezervavimo ir puikus kainos ištisus metus!

Kopenhaga Port

"Kasmet daugiau nei keturi milijonai kelto keleiviai pro Kopenhagos Ferry Port pakeliui į ar iš Oslo. Operatorius DFDS Seaways aptarnauja Kopenhaga - Oslas keltų maršrutą. Reisai yra prieinami per savaitę ir gali būti nubaustas per AFerry.

Kopenhagos uosto įrenginiai

Kopenhaga keltų uosto patogumai parduotuvės, valiutos keityklas, kavinėms ir restoranams. Keleiviai su specialiais poreikiais rasite neįgalius tualetai ir gera vežimėlio Kopenhagos uosto keltų terminalo.

Kelionė į Kopenhagą

DFDS Seaways autobusas 20 LT (Nemokama Autobusų aptarnavimas keleiviams). Visuomenės Miesto autobusas Paslaugų 26: Kad ir dažnai miesto centre iš.

Pietūs: , veržliu Kalvebod Brygge Niels Juels Gade. Važiuokite tiesiai į Kongens Nytorv ir važiuokite tiesiai iš Bredgade ir po to Groningenas. Pasukite dešinėn ties Folke Bernadottes Alle (tik prieš Østerbro traukinių stoties) ir važiuokite tiesiai iš Kalkbrænderihavnsgade kol pasukite dešinėn Dampfærgevej.

Šiaurė: automobiliu nuo Šiaurės ji yra paprasta rasti mūsų naują terminalą. Važiuokite tiesiai iš Lyngbyvejen ir pasukite į kairę Jagtvej. Tada važiuokite tiesiai į priekį nuo Strandboulevarden apie 700m, ir pasukite į kairę Århusgade už maždaug 300m. Pasukite dešinėn ties Kalkbrænderihavnsgade ir vairuoti tiesiai, kol jūs turite pasukti į kairę Dampfærgevej.

Kopenhaga Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

DFDS

Dampfærgevej 30, 2100, Kobenhavn O, Denmark