Condor Ferries "

Condor Ferries
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Condor keltu į Normandijos salos, Prancūzijoje ir Anglijoje. Condor Ferries "yra vienintelė kompanija, kuri teikia automobilių keltų paslaugas į Normandijos salas iš žemyninės Karalystėje. Jų modernūs keltai pasiūlyti aukščiausio lygio komfortą ir platų traukiniuose esančiais patogumais. AFerry visada turi naujausius ypatingus pasiūlymus ir pasiūlymus Condor Ferries.

Galite naudoti AFerry užsakyti Condor Keltai į Cherbourg, Portsmouth, Gernsis, Džersis, Poole, St Malo ir Weymouth. Žiūrėkite žemiau naujausias Condor keltai kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo Condor Ferries grafiko.

Apžvalga

Maršrutai:
14
Trumpiausias pervažiavimas:
St Helier - St Peter Port
59 minutes
Populiariausias maršrutas:

Condor Ferries Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

  Condor Ferries "tvarkaraščio sezono

  Condor Ferries" tvarkaraštis keičiasi ištisus metus kai maršrutais:

  • Pulas Gernsis ir Džersio keltai "
   Kai jie plaukti? "Paprastai nuo balandžio iki spalio.
  • Pulas į St Malo keltais"
   Kai jie plaukti? "Paprastai nuo gegužės iki rugsėjo.
  • " Weymouth į Džersio ir Gernsio keltais "
   Kai jie plaukti? ištisus metus reisai, tačiau yra padidėjęs plaukimo vasarą.

  Bortinis Condor Ferries

  Condor Ferries veikia modernus, gerai įrengtas laivyno, įskaitant tradicinių ir greitai amatų keltais. Visi Condor Ferries laivai turi daug barų ir restoranų srityse asortimentą. Jų greitai amatų jums rasti savitarnos kavinė realizavimo ir užkandžius pasirinkimas. Savo įprastų keltais jūs taip pat rasti susėsti restoranas. Čia taip pat rasite parduotuves valdybos savo keltus ir galimybę pasirinkti prabanga foteliuose.

  Taip pat galite užsisakyti patogius namelius ant laivo "Commodore Clipper" , kuris plaukioja tarp JK ir Prancūzijoje ir tarp salų maršrutų. Yra du, tris ar keturis lova kabinos laisvų fo jums užsisakyti ir visi pasiūlyti atskiri vonios kambariai.


  Ar jums užsisakyti Condor Ferries Portsmouth Cherbourg maršrutą, Condor Ferries "Gernsis Džersis paslaugos, Condor Ferries" Weymouth Džersis linija arba bet kuri kita Condor Ferries "maršrutas, jūs privalo turėti atsipalaiduoti ir maloni patirtis , Užsisakykite Condor keltu su AFerry.

  video

  Condor Ferries YouTube video