Commodore Kruizai Keltai

Commodore Kruizai
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Commodore Kruizai keltu į Italiją, Kroatijos ir Slovėnijos. Commodore Kruizai naudoja du fastcraft laivus, siekiant sumažinti laiko keliauja visoje Adrijos jūros. AFerry visada turi pigūs kainas Commodore Kruizai Keltai ir naujausius specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti Commodore Kruizai keltai į Veneciją, Porec. Žiūrėkite žemiau naujausias Commodore Kruizai keltų kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo Commodore Cruises grafiką su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Registracijos informacija

Užsiregistruoti reikia likus mažiausiai 60 min. iki išvykimo.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Commodore Kruizai Maršrutai

   Apie valdybos Commodore Kruizai keltais

   Commodore Kruizai laivu, Greitas automobilių Valčių Dora ", pateikia du poilsio zonos su atsipalaiduoti lėktuvo krėslų per du aukštus visiškai oro kondicionieriai Jums atsipalaiduoti ir mėgautis savo kelionę. Taip pat galite imtis gražioje jūrą dėl saulės denio. Rasite borto juostą ir už jos ribų tarnauja užkandžiai ir ledai.


   Ar naudojate Commodore Kruizai Venecija Piran keltų maršrutą, Poreč Venecija keltų paslaugos, arba bet kurį kitą Commodore Kruizai keltu, jums privalo turėti atsipalaiduoti ir malonus kelionę.

   video

   Commodore Kruizai YouTube video