Comanav keltai

Comanav
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Atkreipkite dėmesį, kad Comanav yra nebeprieinamas dėl įmonės patiria sunkumų. Tačiau yra ir kitų keltų kompanijų, kad jūs galite naudoti. Mūsų keltai į Maroką puslapio .

jūs galite naudoti AFerry užsisakyti Comanav keltu į Maroką, Ispanijoje ir Italijoje. Comanav taip pat žinomas kaip Comarit keltais arba Comarit Comanav keltai , tačiau tai yra tas pats įmonė. Su daugiau nei 35 metų patirtį Comanav dabar pagrindinis keleivių transporto paslaugos tarp Maroko ir Prancūzijos. AFerry visada turi pigūs kainas Comanav keltai ir naujausius specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti Comanav keltai į Nador, Sète, Tanger Med ir Genuja. Žiūrėkite žemiau naujausias Comanav kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas išsamiai Comanav tvarkaraštį.

Apžvalga

Registracijos informacija

Visi keleiviai turi užsiregistruoti likus bent 3 valandoms iki išvykimo. ***Prašome atspausdinti šį elektroninį laišką ir pasiimti jį su savimi į kelionę. Netrukus gausite antspauduotus PDF bilietus (-ą), kuriuos turėsi atsispausdinti ir pasiimti su savimi į uostą. Jeigu antspauduoti atspausdinti Comarit/Comanav PDF bilietai (-as) užklausus nebus pateikti, jūs nebūsite įleisti į laivą. ****

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Specialūs pasiūlymai

Comanav Maršrutai

   Apie lenta Comanav keltais

   Comanav laivynas keltų sudaro aštuoni šiuolaikinių pilnai įrengta laivų. Laive, be to, draugiškas personalas pasiruošęs padėti jums visais įmanomais būdais, taip pat rasite platų traukiniuose esančiais patogumais. Tai apima restoranus, barus, patogūs poilsio kambariai, pramogų kambariai ir kartais baseinas. Kajutėje yra taip pat aukščiausių standartų. Apskritai, bet keltų kirtimo išgėrėte su Comanav privalo būti malonus ir greitai praeina.


   Ar jums užsisakyti Comanav Nador Sete keltų maršrutą, Comanav Tanger Med Sète keltų ar net keltas į Comanav Genuja Tanger Med linijos, bet kelionė išgėrėte su Comanav yra tikrai malonus ir atsipalaiduoti. Taigi, ką jūs laukiate? Užsakyti dabar paprastai ir saugiai AFerry.

   Tinka Užsakymas Informacinės

   Galite užsisakyti katė ar šuo laive Comanav keltas su AFerry. Tiesiog pasirinkite savo maršrutą ir tada pasirinkite kačių arba šunų esate plaukiojantiems su skaičių.

   Atkreipkite dėmesį, kad imtis savo augintinio į ir iš Jungtinės Karalystės į žemyninę Europą ir Airijos jums reikės naminių pasą. Norėdami sužinoti daugiau apie naminių pasų ir kelionės su savo augintiniu mūsų augintinių kelionių gidas a>.