Color Line keltai

Color Line
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Color Line keltu į Vokietijoje, Norvegijoje, Danijoje ir Švedijoje. šiuolaikiniai Color Line keltai anketa pasiūlyti Patį viršutinį kalbant apie keleivių komforto ir jų pilną laive įrenginius bus užtikrinti, kad jūsų kelionė praeina greitai ir patogiai. AFerry visada turi pigūs kainas Color Line keltai ir naujausius specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti Color Line keltai į Oslą, Hirtshals, Kristiansand, Larvik, Kiel, Sandefjord ir Stromstad. Žiūrėkite žemiau naujausias Color Line keltų kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo Color Line grafiko.

Apžvalga

Registracijos informacija

Registracija prasideda likus bent 60 minučių iki išvykimo, pėstiesiems keleiviams, visiems kitiems keleiviams - likus bent 90 minučių iki išvykimo.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Color Line Maršrutai

   Internetinis Color Line keltai

   Color Line eksploatuoja šešis modernius laivus, įskaitant kruizinių laivų, didelės spartos keleivinis keltas ir krovininis laivas. Laive rasite visus restoranais karštą maistą ir užkandžius, taip pat didelius neapmokestinamų parduotuvių su platų prekių kategorijas.

   Jūs galite užsisakyti platų Color Line kajutėse, iš labai erdvus penkių žvaigždučių apartamentai Spalva Class savo kuklesnių, bet labai patogu viena žvaigždučių kajutėse.


   Ar jums keliauti į "Color Line Oslas Kiel maršrutu, The Color Line" Sandefjord Sundsvalle maršrutas, The Color Line "Hirtshals Larvik ar bet kuris kitas" Color Line "keltų maršrutas, jūs privalo turėti malonus ir atpalaiduojantis kelionė. Taigi, ką jūs laukiate? Užsakyti dabar.