Colonsay Port Askaig Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Colonsay Port Askaig keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Colonsay Port Askaig. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Colonsay Port Askaig maršrutas yra jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jūs taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Colonsay į uosto Askaig keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Colonsay Port Askaig yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Colonsay

Colonsay, puikūs mažai saloje tik aštuoni mylių ilgio Vakarų Škotijos Hebridų, galima pasiekti keltu iš Oban tris kartus per savaitę. Atoslūgio metu, Colonsay yra prijungtas prie Oronsay, vienas iš daugelio Škotijos salų, turinčių šį vardą - tai reiškia, potvynio salą

Namai į kolonijų jūros paukščių, tokių kaip fulmars ir žuvėdrų, Colonsay yra Haven paukščių stebėtojų ir. smėlio paplūdimių Kiloran įlankoje yra tiesiog įtaigus.

Apie Port Askaig

Uostas Askaig, žavioje ir istorinio saloje Islay Škotijoje, yra ne daugiau nei kelis namus, parduotuvė, degalinė, gelbėjimo priemonės stotis ir vienas viešbutis. Kai oras yra šiurkštus, nes ji yra saugioje padėtyje, uostas Askaig kartais naudojamas kaip alternatyvus keltų uosto keltais, kurie paprastai eiti į Port Ellen.

Uostas Askaig yra antra pagrindinė keltų uostas iš Islay auka ekskursijos saloje Colonsay ir Oban kartą per savaitę vasarą. Oban yra pagrindinis centru visais susisiekimo Vakaruose Aukštumų ir salų.

Uostas Askaig yra puiki vieta pabėgti nuo streso ir įtampos kasdieniniame gyvenime apie žemyną. Tiesiog nesulaukęs Port Askaig galite pamatyti magnficent Dunlossit namas, sala Pradžia milijardierius prekybininkai bankininkas ir žemės sklypo savininko Bruno L Schroder.