Colonsay į Kennacraigas Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Colonsay į Kennacraigas keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Colonsay į Kennacraigas. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Colonsay į Kennacraig maršrutą tinka jums ar jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, galite taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams siųsti mums atsiliepimus už Colonsay į Kennacraigas keltai. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Colonsay į Kennacraig yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Colonsay

Colonsay, puikūs mažai saloje tik aštuoni mylių ilgio Vakarų Škotijos Hebridų, galima pasiekti keltu iš Oban tris kartus per savaitę. Atoslūgio metu, Colonsay yra prijungtas prie Oronsay, vienas iš daugelio Škotijos salų, turinčių šį vardą - tai reiškia, potvynio salą

Namai į kolonijų jūros paukščių, tokių kaip fulmars ir žuvėdrų, Colonsay yra Haven paukščių stebėtojų ir. smėlio paplūdimių Kiloran įlankoje yra tiesiog įtaigus.

Apie Kennacraig

Kennacraigas yra mažas kaimelis ir daugiausia naudojamas patekimo į Islay saloje, per Port Ellen Port Askaig. Artimiausias miestas yra Tarbertas Loch Fyne kur rasite visus patogumus ir fantastiškų restoranų.