Kolonija Express

Kolonija Express
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Kolonija Express keltu tarp Buenos Airės Argentinoje ir Montevideo ir Colonia del Sacramento Urugvajuje. Kolonija Expressveikia aukštos kokybės paslaugas už aukščiausius saugos standartus, už prieinamą kainą. AFerry visada turi pigūs kainas Colonia Express ir naujausius specialius pasiūlymus.

Jūs galite užsisakyti Kolonija Express keltai iš Buenos Aires, Montevideo ir Colonia del Sacramento. Žiūrėkite žemiau išsamų sąrašą Kolonija Express buriavimo kartus.

Apžvalga

Registracijos informacija

Visiems keleiviams registracija prasideda 30 min. prieš išvykimą

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Kolonija Express Maršrutai

  Specialūs pasiūlymai

   Kolonija ExpressLaivyno

   Kolonija Express" laivynas yra sudaryta iš dviejų greitųjų katamaranai, Buenos Airės Express, ir Kolonija Express" su pastarasis siūlymas talpa daugiau keleivių.

   Abu laivai yra pastatyti šiuolaikinius standartus ir yra pilnai įrengtas su naujausiomis technologijomis, su įrenginių, įskaitant savitarnos kavinė, borto parduotuvė, LCD ekranai ir patogus sėdėjimo.