Coll Tiree Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo rink Tiree keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Coll Tiree. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikras, ar rink Tiree maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Coll Tiree keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Coll Tiree kelionėms, yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Sb

rink turi tik vieną kaimą, Arinagour, esantį vienos mylios į šiaurę nuo pagrindinio keltų uosto. Arinagour yra tipiškas HEBRIDEAN žvejų kaimas, pastatytas prieš 150 metų, su nuostabiais baltomis kotedžai.

Apie Tiree

Tiree yra labiausiai į vakarus vidinio Hebridų salų. Skirtingai nuo kai kurių kitų Škotijos salų yra labai plokščia - iš tiesų tai nėra daug virš jūros lygio. Puikiai tinka vaikštynės, kurie nenori padermė save per daug. Saloje taip pat garsėja turintis aukščiausio lygio saulės britų salose. Tiesą sakant, apskritai oras, nepaisant to, ką pirmą kartą manote, yra labai švelnus. Golfo srovė reiškia, kad nuo šalčio yra retas ir, kad vasaros vakarais yra šiltas ir malonus.

Taip pat rasite gražių ilgai smėlio paplūdimiai ištirti ir dėl to, kad sala yra gana vėjuota, tai taip pat puikus vėjo banglentininkams. Kraštovaizdis yra nepaliestų ir rasite tai paukščių ir kitų laukinių gyvūnų gausa, kaip jūs žygį palei ilgą nepaliestų pakrantės šio žavinga ir saulėtą Škotijos saloje.