La Méridionale keltai

la Meridionale
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti CMN La Méridionale keltu į Prancūziją, Korsikos ir Sardinijos. Rasite bet kokią kelionę laive "La Méridionale keltu magišką patirtį ir keltai visą su muzikos Korsikos atmosferą. Kai tik jūs žingsnis laive, jūs jausitės taip, lyg jūsų šventė prasidėjo. AFerry visada turi pigūs kainas CMN La Méridionale keltai ir naujausius specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti CMN La Méridionale keltai į Ajaccio, Bastia, Ajaccio, Bastia, Porto Torres ir Propriano. Žiūrėkite žemiau naujausias CMN La Méridionale kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo CMN La Méridionale grafiko.

Apžvalga

Registracijos informacija

Visiems keleiviams būtina užsiregistruoti likus bent 2 valandoms iki išvykimo.

Maršrutai:
4
Trumpiausias pervažiavimas:
Marseille - Propriano
12 valandos 30 minutes
Populiariausias maršrutas:

Specialūs pasiūlymai

la Meridionale Maršrutai

    Bortinis CMN La Méridionale keltai

    CMN La Méridionale laivynas yra sudaryta iš trijų laivų - Girolata Kalliste , o Piana , kurie visi atlieka pėdų keleivius, automobilius ir krovinius.

    Laive rasite visas priemones, kad užtikrintų patogią kirtimas. Be to, erdvūs kajučių ir iš patogios sėdynės asortimentą rasite jaukią personalas kokybės virtuvės paruoštą laive, kino teatrą, ir erdvūs holai. Apskritai, bet "La Méridionale keltų kirtimo privalo būti maloni patirtis.


    Ar jums užsakyti La Méridionale Ajačas Marselis maršrutą, La Méridionale Bastija Marselis keltas, La Méridionale Marselis Porto Torres keltas arba bet kuris kitas "La Méridionale maršrutas jūs privalo turėti patogų ir malonus kelionę.