Clipper poilsis keltai

Clipper atostogos
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

"Atsipalaiduokite ir būti nustebinti su nuostabiu kraštovaizdžiu laive jūsų Clipper" atostogos keleivis tik keltu į San Juan saloje ar Viktorijos iš Sietlo. Be to, laive įrenginių ir paslaugų, šie vandenys yra puiki vieta stebėti banginių ir salose giliai miškuose bus sužavėti jums.

Apžvalga

Registracijos informacija

Užsiregistruoti reikia likus mažiausiai 60 min. iki išvykimo.

Maršrutai:
2
Trumpiausias pervažiavimas:
Seattle - Victoria
2 valandos 45 minutes
Populiariausias maršrutas:

Clipper atostogos Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

  Tvarkaraštis

  Atkreipkite dėmesį, kad reisai tarp Sietlo ir Friday Harbor yra prieinama tik per tam tikrą metų laikais:

  • 19 Gegužė - 14. birželio reisai yra ketvirtadienio - Pirmadienis
  • 15 birželio - 4 Rugsėjis reisai yra pirmadienis - sekmadienis
  • 5th Rugsėjis - 8-October reisai yra šeštadienis - sekmadienis

  laivyno

  "lėktuvų parką sudaro dviejų greitųjų katamaranai naudojamų keleivinių keltų tarp Sietlo ir Victoria, BC ir vienas katamaranu naudojamas Sietlas/San Juan paslaugų ir banginių stebėjimas ekskursijos. Keleiviai laive šių laivų rasite patogius, erdvus sėdimų vietų, stalai groti korteles ar vejasi darbo ir atviros denio gauti šviežio oro gūsis, arba atsižvelgiant į vietas.

  Viktorija Clipper "IV pasiekia greitį iki 30 mazgų, todėl greičiausias laivas mūsų laivyną, ir viena iš sparčiausiai keleiviniams laivams Vakarų pusrutulyje! Su planuojama išvykimo ištisus metus, Clipper laivyno kasmet atlieka tūkstančius keleivių verslo ir atostogų įdomus.

  Laive Victoria Clipper "

  Maisto ir gėrimų galima įsigyti laive , įskaitant lengvi pusryčiai krepšius ir lengvųjų vakarienes.

  Atkreipkite dėmesį, kad jums reikės mokėti savo pirkinius kredito kortele (Visa, MasterCard, American Expressarba" Discover kortelės).

  Atminkite, kad pasas yra reikalingas, ir jūs turite būti Paprastasis uoste mažiausiai vieną valandą prieš jūsų buriavimo

  Ant laivo rasite:.

  • Patogus pločio sėdynės su gausaus kojoms
  • Maisto ir gėrimų turimų
  • Dovanų parduotuvė ir neapmokestinama parduotuvė "

  taip pat yra patogus netoli garažas, kuriame galite parkas savo automobilį kruizo metu, tik nepamirškite, kad jūsų Viktorija Clipper bilietų nebaigtas gauti Clipper norma.

  video

  Clipper atostogos YouTube video