Civitavecchia Tunisas Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 1 perėjimų per savaitę
    27 valandos
    Gauti kainą
  • 1 perėjimų per savaitę
    19 valandos
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Mažos Civitavecchia Tunisas kainos

Per ateinančias 7 dienas

Pagal užsakymus, keliaujančius šią savaitę su automobiliu.

gauti geriausią kainą už savo Civitavecchia Tunisas keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Civitavecchia Tunisas. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Civitavecchia Tunisas maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Civitavecchia Tunisas keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Civitavecchia Tunisas yra populiari trasa, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Civitavecchia

"Civitavecchia keltų terminalas turi prieigą prie svarbiausių nacionalinių ir Europos kelių ir geležinkelių tinklais.

Civitavecchia (tai reiškia "senovinis miestas") paėmė dviejų pasaulinių karų smūgis, nes jos strateginę svarbą, kaip Romos uosto ir į laiku dauguma miesto archeologinių lobių ir senų pastatų buvo sunaikinti.

Bet, kai iš įdomių vietų, kad vis dar yra 16 a fortas Mikelandželas ir Piazza Leandra kartu su kai kurių įdomių Hot Spring vonių iš romėnų laikų.

Apie Tunisas

kapitalas, Tunisas, atspindi šalies turtingą įvairovę. Jo prancūzų kolonijinės praeities vis dar akivaizdi visame mieste ir šalyje, nes tai tik atgavo nepriklausomybę 1956 metais Ryškiausias įrodymas yra virtuvė, su savo mišinys sudėtingų Prancūzijos stilių ir Arabų prieskoniais.

Miestas Tuniso taip pat pateikiami, kas buvo Romos Kartagina liekanas, o romėnų griuvėsiai Dougga ir El Jem yra vieni iš geriausių Afrikoje.

Tunisas gyvena kaip 1 iš 10 šalies gyventojų, derinant modernus, europietiško stiliaus miestas medžio liniuotas pasivaikščiojimo su ryškia, atmosferos Medina UNESCO sąraše kaip Pasaulio paveldo sąrašą. Kitos Tunisas lankytinos vietos yra Zitouna mečetė (Didžioji mečetė), didžiausia Tunise arba nacionalinė Bardo muziejus, kuriame vieną iš didžiausių pasaulio kolekcijų romėnų mozaikomis. Kitas populiarus atrakcija yra nacionalinis muziejus Kartaginos.