Civitavecchia Termini Imerese Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 5 perėjimų per savaitę
    13 valandos 45 minutes
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Civitavecchia Termini Imerese keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Civitavecchia Termini Imerese. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Civitavecchia Termini Imerese maršrutas yra jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jūs taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Civitavecchia Termini Imerese keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Civitavecchia Termini Imerese yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Civitavecchia

"Civitavecchia keltų terminalas turi prieigą prie svarbiausių nacionalinių ir Europos kelių ir geležinkelių tinklais.

Civitavecchia (tai reiškia "senovinis miestas") paėmė dviejų pasaulinių karų smūgis, nes jos strateginę svarbą, kaip Romos uosto ir į laiku dauguma miesto archeologinių lobių ir senų pastatų buvo sunaikinti.

Bet, kai iš įdomių vietų, kad vis dar yra 16 a fortas Mikelandželas ir Piazza Leandra kartu su kai kurių įdomių Hot Spring vonių iš romėnų laikų.

Apie Termini

Statybos istorinės srityje gyvena nuo acnicent laikais Termini Imerese yra nedidelis, bet žavus Sicilijos miestas, su daug istorijos, meno ir kultūros. Senovės Himera griuvėsiai (dalis Graikijoje) tik 5km atstumu ir miestas gyvena kai kurie gražių restoranų, taip pat kai kurių smulkių bažnyčių.