Civitavecchia į Olbia Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 1 perėjimai kasdien
    7 valandos 30 minutes
    Gauti kainą
  • 7 perėjimų per savaitę
    5 valandos 30 minutes
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Mažos Civitavecchia į Olbija kainos

Per ateinančias 7 dienas

Pagal užsakymus, keliaujančius šią savaitę su automobiliu.

gauti geriausią kainą už savo Civitavecchia į Olbia keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Civitavecchia Olbija. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Civitavecchia į Olbia maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Civitavecchia į Olbia keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Civitavecchia Olbija yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Civitavecchia

"Civitavecchia keltų terminalas turi prieigą prie svarbiausių nacionalinių ir Europos kelių ir geležinkelių tinklais.

Civitavecchia (tai reiškia "senovinis miestas") paėmė dviejų pasaulinių karų smūgis, nes jos strateginę svarbą, kaip Romos uosto ir į laiku dauguma miesto archeologinių lobių ir senų pastatų buvo sunaikinti.

Bet, kai iš įdomių vietų, kad vis dar yra 16 a fortas Mikelandželas ir Piazza Leandra kartu su kai kurių įdomių Hot Spring vonių iš romėnų laikų.

Apie Olbija

Daugiau nei 3 milijonai keleivių ir kasmet 5 mln tonų krovinių krovinių kirsti Olbia Ferry Port. Olbija uostas yra padalintas į tris srityse Cocciani uostas, vidaus uostas naudojamas mažų kruizinių laivų, Isola Bianca uosto ro-ro laivų ir nauja sritis statomi didesnių kruizinių laivų.