Ciutadella keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Ciutadella su AFerry. Jūs galite naudoti Ciutadella imtis keltai aplink Balearų salų, taip pat į Ispaniją. Buities paslaugos Balearų salų yra iš Ciutadella į Alcudia, o keltai atokiau nuo Balearų salų plaukti į Barseloną.

Ciutadella Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Ciutadella valdo Balearia ir neįpareigojo. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Ciutadella, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Ciutadella, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Mahon, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Ciutadella keltai su Balearia ir neįpareigojo yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Ciutadella bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Ciutadella keltai
  • Ciutadella keltai
  • Ciutadella keltai

Apie Ciutadella

istorinis Ciutadella mieste vakarinėje pakrantėje Menorka yra patrauklus miestas su nuostabų paveldą, kad kreipsimės lankytojams. Yra žavinga uosto ir senas ketvirtį, kuris yra puikus tyrinėti. Daugelis restoranų galima rasti pamušalas uoste, kur Jūs galite žiūrėti vietiniai žvejai pritraukti dienos laimikis krantinę. Į Ciutadella turizmo ir Menorka salos poilsis, sudaryta daugiausia iš šeimų, todėl, kad sezono metu yra daugiau taikos, nei kitose vietose Balearų salų.

Keltai į ir iš Ciutadella

Balearia yra moderni, įspūdingą parką keltais ir siūlo puikų aptarnavimą. Dauguma jų laivų pasiūlyti kabinos ir sėdimųjų variantų, baras/kavine, restoranas, TV ir parduotuvių asortimentą.

neįpareigojo " yra moderni oro kondicionieriumi laivus suprojektuota taip, kad keleiviai jaučiasi jų kelionė yra jų atostogų dalis. Laive jų laivams, be to, iš kajutės ir krėslų asortimentą rasite baseinai vasaros mėnesiais, barai, restoranai, kino teatrai ir net diskotekos.

Taigi užsisakyti Ciutadella keltu šiandien AFerry. Paprasta ir saugi rezervavimo ir puikus kainos ištisus metus.

Ciutadella Port

Ciutadella Keltų uostas yra įsikūręs vakarinėje pusėje iš Menorka saloje. Pati miestas yra žinomas dėl savo viduramžių žavesiu ir laikomas vienu iš dviejų triukšmingo metropolių iš Menorka. Ciutadella Keltų uostas yra labai vaizdingos uosto gulėti ant gilaus įlankoje. Nuo Ciutadella Ferry Port galite gauti keltu į Barseloną ir Alcudia su keltų operatorių Balearia keltais. Tai visa tai gali būti nubaustas per AFerry

Ciutadella uosto įrenginiai

Ciutadella Keltų uostas siūlo pilną paslaugų spektrą ir įrenginius.

Kelionė į Ciutadella

Ciutadella aptarnauja reguliariai dienos autobusu visoje pagrindinių vietų Menorka. Menorka tinklas keliuose yra gerai struktūruota ir yra geras būdas atrasti miestus saloje, arba naudojant reguliariai autobusu ar automobiliu. Kelias iš Mahon į Ciutadella, kad C721, formuoja Menorka stuburą.

Ciutadella Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Balearia

Muelle Comercial Ciutadella, 07760, Menorca