CIES Salos Vigo Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo CIES Islands Vigo keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš CIES Islands Vigo. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei CIES Salos Vigo maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jūs taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimai CIES salos Vigo keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! CIES Salos Vigo yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie CIES salos

CIES salos buvo paskelbta gamtos rezervatas 1980 dėl negrąžintos gamtinės vertės ploto, o blogėjimas žmogaus veikla darė.

Gamtos rezervatas statusas reikalauja Cíes salos turi būti gerai išsaugotas, ir bet pakratai turi būti atsižvelgta į Ispanijos žemyninės dalies. Tai palieka švarus, natūralus plotas ištirti ir fantastišką buveinių laukinių gyvūnų.

Taip pat kaip nepriekaištingas kraštovaizdžio ištirti, taip pat rasite gražių balti paplūdimiai su skaidriu vandenis CIES salos, todėl plotas idealiai tinka šeimoms ir poroms.

Apie Vigo

Vigo kalnų kraštovaizdį ir dėl to, kad pakrantės vietoje, tai fantastiška vieta lauko veikla, vidaus ar ant vandens. Plotas yra ideali vieta keliautojams ir dviratininkams, tiek, tinka laisvalaikio pasivaikščiojimo ar sudėtingas wspina.

Vigo yra vieni iš geriausių paplūdimių Galisijos regione, suteikiant galimybes degintis ir vandens sporto, įskaitant vėjo banglenčių, rinkinys banglenčių ir vandens slidės.