CIES salos keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

CIES salos yra off Pontevedra pakrantėje vakarinėje Ispanijoje salynas. 1980, plotas buvo paskelbta kaip gamtos rezervatas Taigi, nors Mar de priedais teikia keltų ir iš salų, neįmanoma likti per naktį.

Jūs galite užsisakyti keltų į CIES salos su AFerry. Žiūrėkite žemiau išsamų tvarkaraštį ir geriausiomis kainomis mūsų klientai rasti neseniai.

  • CIES salos keltai
  • CIES salos keltai
  • CIES salos keltai

Keltai į ir iš CIES salos

"Mar de ons " a> laivai statomi pagal aukščiausius standartus ir turi visi patogumai laive. Už deniai leidžia keleiviams imtis su puikiais vaizdais salų ir Galicijos pakrantėje. Viduje laivų, patogus sėdėjimo galima ir yra laive kavinėje tarnauja karšto ir šalto užkandžiai ir užkandžiai.


Apie CIES salos

CIES salos buvo paskelbta gamtos rezervatas 1980 dėl negrąžintos gamtinės vertės ploto, o blogėjimas žmogaus veikla darė.

Gamtos rezervatas statusas reikalauja Cíes salos turi būti gerai išsaugotas, ir bet pakratai turi būti atsižvelgta į Ispanijos žemyninės dalies. Tai palieka švarus, natūralus plotas ištirti ir fantastišką buveinių laukinių gyvūnų.

Taip pat kaip nepriekaištingas kraštovaizdžio ištirti, taip pat rasite gražių balti paplūdimiai su skaidriu vandenis CIES salos, todėl plotas idealiai tinka šeimoms ir poroms.


Turizmo įrenginius Cíes salos

"Mar de priedai keltai plaukti į Monteagudo, kur yra prekybos centras, lankytojų centras ir turistams restoranas.


Kelionė į CIES salos

"kaip saugomą gamtos rezervatas, vienintelis būdas pasiekti CIES salos yra keltas su Mar de priedus. Jūs galite užsisakyti keltų į CIES salos su AFerry.