CIES Salos Baiona Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo CIES salos Baiona keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš CIES Islands Baiona. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei CIES Salos Baiona maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jūs taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimai CIES salos Baiona keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! CIES Salos Baiona yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie CIES salos

CIES salos buvo paskelbta gamtos rezervatas 1980 dėl negrąžintos gamtinės vertės ploto, o blogėjimas žmogaus veikla darė.

Gamtos rezervatas statusas reikalauja Cíes salos turi būti gerai išsaugotas, ir bet pakratai turi būti atsižvelgta į Ispanijos žemyninės dalies. Tai palieka švarus, natūralus plotas ištirti ir fantastišką buveinių laukinių gyvūnų.

Taip pat kaip nepriekaištingas kraštovaizdžio ištirti, taip pat rasite gražių balti paplūdimiai su skaidriu vandenis CIES salos, todėl plotas idealiai tinka šeimoms ir poroms.

Apie Baiona

Baiona yra populiari turistų miestelis Pontevedra provincijos, Galisijos savivaldybėje. Baiona turi turtingą viduramžių istoriją, kuri siurbia tūkstančius turistų per vasarą, verčiantis vykti to miesto ekonomikos daugumą.

Ką matote Bainoa yra nuostabus, žavus žvejybos uoste, iš vienkiemiai dar patraukli paplūdimių, ir, žinoma, gerai išsaugotas istorinių pastatų, įskaitant Castelo de Monterreal kurios atsiveria nuostabūs Baiona o supanti pakrantė.