Keltai į Cíes salos

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsakyti Keltai į Cíes salos. Naudojant AFerry visada bus daug jūsų kelto į Cíes salos. Žiūrėkite žemiau grafikus ir naujausius specialius pasiūlymus.

  Kaip užsisakyti keltu į Kikladų salos

  Užsakymo keltu į arba iš salų į CIES negalėjo būti su AFerry lengviau. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio. Arba, jei matote, kaina jums patinka kairėje, tiesiog pasirinkite keleivių skaičių ir spustelėkite Gauti kainą.


  Daugiau apie Cíes salos

  natūrali aplinka salų daro juos puikus floros ir faunos observatoriją. Siekiant Do Faro ir San Martino salos yra ornitologin observatorijos, ir ten yra pobūdis taip pat į Do Faro saloje klasėje.

  Tik 2200 žmonės leido kasdien aplankyti salas, todėl būna jų yra prabanga, nes savo grožiu ir ramybe.

  per Velykas ir vasaros sezonais yra kasdien keltai iš Vigo į Monte Agudo, o Faro salos, ir dėl to, mažo pajėgumo, kad leidžiama ne salos, mes rekomenduojame jums užsisakyti kelto bilietas greičiau!

  Cíes salos Travel Guide

  CIES Islansd yra balto smėlio paplūdimiai ir krištolo skaidrumo vandenyse rojus įsikūręs Galician Rías Bajas, 14.5 Km atstumu nuo Vigo mieste, savivaldybė, kuriai jie priklauso

  archipelagas susideda iš trijų salų:. iš Monteagudo salą, Ar Faro sala ir San Martino salą. Iš Monteagudo, o Faro salos sujungtos molo ir smėlio plotas.

  Salos yra kalnuota, su uolos vakarinėje pusėje, kad susiduria su Atlanto vandenynu, kuris yra susijęs su vėjų ir potvynių erozijos. Kita vertus, į rytus veido salų miškai ir krūmynai auga, nes jie apsaugotas nuo elementų, taip pat siūlo nuostabius paplūdimius ir kopas smulkiu smėliu.

  1980 Islas CIES buvo deklaruotos gamtos rezervatas ir jie dalis Illas Atlánticas nacionalinio parko


  paplūdimiai

  Cíes salos pasiūlyti devyni pirmojo spaudimo paplūdimiai. Areíña paplūdimio, BOLOS paplūdimio, Cantareira paplūdimio, Figueiras paplūdimys, Margaridas paplūdimys, Muxieiro paplūdimys, Nosa Senjora paplūdimys, Rodas paplūdimys ir San Martino paplūdimys.

  Jei turite laiko ji yra labai rekomenduojama aplankyti juos visus. Populiariausi yra iš Rodas, kuri yra daugiau nei vieno kilometro ilgio buvo pasirinkta "The Guardian", kaip geriausias paplūdimys pasaulyje paplūdimio, o nudistų Figueiras paplūdimys.


  Ką daryti

  Islas CIES yra ideali vieta nardymui, žygiai ir atsipalaiduoti savo Pasakų paplūdimiai smulkaus smėlio ir skaidriais vandenimis, dažnai lankomas delfinų, banginių ir jūros vėžlių!

  Nardymas rekomenduojama šie vandenys, nes jis turi vieną iš turtingiausių ekosistemų Galicijos pakrantėje ir to, jūs galite pamatyti archeologinės liekanos ir net avarija.