Chuja keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Galite užsakyti keltai iš Chuja į Vanda ir Jeju su AFerry. Chuja kelto maršrutas valdo Hanil Express keltais. Žiūrėti išvykimo lentos žemiau naujausius grafikus ir naudoti užsakymo formą kairėje užsisakyti Hanil Express keltu su AFerry.

  • Chuja keltai
  • Chuja keltai
  • Chuja keltai

Keltai į ir iš Chuja

Hanil Express Keltai " Hanil Expresslėktuvų parką sudaro erdvus šiuolaikinių laivų, derinti tradicinius keltų ir kruizinių laivų funkcijų prasme jie jie teikia įrenginių spektrą.


Taigi, užsisakyti keltu Pietų Korėjoje paprastai ir saugiai AFerry!

Apie Chuja

Chuja garsėja tarp korėjiečių, kaip vienas iš geriausių vietos žvejybai, kurių daugelis teigia, kad jūs esate tikras, kad sugauti žuvį bet iš Chuja vandenyse. Manoma, kad šiltas ir šaltų srovių susitikti Chuja, sukurti tobulas aplinką žvejyba.

Chuja Port

Jei būti tikslūs, Chuja nėra tokia sala, tačiau salynas 42 mažų salelių, iš kurių tik 4 yra gyvenamos. Nuo Chuja Ferry Port galite gauti keltu į Jeju salą ar Vanda žemyninėje Pietų Korėjoje. Jūs galite užsisakyti Pietų Korėjoje keltai per AFerry

Chuja uosto įrenginiai

Kaip Chuja yra toks mažas, uosto lengvai pasiekiamas iš visų salos kampelių. Ligoninė yra labai arti uoste.

Chuja Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Hanil Express

434-17 Sinyang-ri, Chuja-myeon Cheju, Jeju-do, South Korea