Chijas į Tinos Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Chios į Tinos keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Chios į Tinos. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Chijas į Tinos maršrutu tinka jums ar jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, galite taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Chios į Tinos keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Chijas į Tinos yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Chios

Chijas į Šiaurės Egėjo jūros, netoli Turkijos, yra populiarus graikų turistams ir mažiau, kad su užsienio turistų ir dėl šios priežasties galite gauti realią skonį graikų gyvenimo šioje saloje. Tai penkta pagal dydį iš Graikijos salų, todėl jūs turite daug galimybių požiūriu skirtingų paplūdimiai, viešbučių, ir vietų valgyti ir gerti.

saloje vardas galbūt kilęs iš graikų kalbos žodžio sniego: chioni, nes salos globėjas dievas Poseidonas gimė pagal sningant. Tradiciškai jis buvo turtingas sala dėl mastika guma (kuri ji vis dar daro) ir vyno gamyba. Kaip pasekmė saloje su dideliais nuostabiu spalvingų namų architektūra atspindi šį turtingą istoriją prekyba.

Apie Tinos

Tinos garsėja Panagia Evangelistria bažnyčia Žinomas už stebuklingą piktogramą Mergelės Marijos, kad ji turi. Kiekvieną rugpjūtį metais tūkstančiai piligrimų apsilankyti Tinos ypač aplankyti bažnyčią.

Apie 80 arba tiek vėjo malūnai, 1000 meniniai Dove kotedžai ir graži kaimų ir marmuro raižiniais, nes jos daug išteklių iš marmuro ir granito daro Tinos daug įdomiau vietą aplankyti be balų tradicija gražių paplūdimių saloje.

Dėl Vólax kaimas Tinos saloje įsikūręs apsuptyje kai kurie iš labiausiai apsvaiginimo peizažai. Ji apsupta Pyrgos kalnai, kurie gražiausi žalia Marmuro kalnai Graikijoje. Visi Tinos kaimai yra susiję su kaimyninių kaimų akmens takai ir tik atskirti akmeninių sienų, pastatytų aplink juos.