Chijas į Syros Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 2 perėjimų per savaitę
    9 valandos 35 minutes
    Gauti kainą

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Chios Syros keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Chios Syros. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Chijas į Syros maršrutu tinka jums ar jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, galite taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Chios Syros keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Chijas į Syros yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Chios

Chijas į Šiaurės Egėjo jūros, netoli Turkijos, yra populiarus graikų turistams ir mažiau, kad su užsienio turistų ir dėl šios priežasties galite gauti realią skonį graikų gyvenimo šioje saloje. Tai penkta pagal dydį iš Graikijos salų, todėl jūs turite daug galimybių požiūriu skirtingų paplūdimiai, viešbučių, ir vietų valgyti ir gerti.

saloje vardas galbūt kilęs iš graikų kalbos žodžio sniego: chioni, nes salos globėjas dievas Poseidonas gimė pagal sningant. Tradiciškai jis buvo turtingas sala dėl mastika guma (kuri ji vis dar daro) ir vyno gamyba. Kaip pasekmė saloje su dideliais nuostabiu spalvingų namų architektūra atspindi šį turtingą istoriją prekyba.

Apie Syros

didžiausias miestas Syros yra Ermoupolis, kad salos rytuose. Ermoupolis yra populiarus miestas, su uosto, kuris yra išklotas mažų kavinių, barų ir restoranų tamsesniame palmėmis. Ermoupolis gyvena Miaouli aikštėje, kuri yra viena iš gražiausių aikščių Graikijoje. Ermoupolis taip pat turi daug didingų bažnyčių, įskaitant Agios Nikolaos ir metamorfozė bažnyčių. Ką daryti Ermoupolis apimti apsilankymą archeologijos muziejus.

Ano Syros miestas salos antras miestas. Ano Syros buvo pastatyta venecijiečių ties 13-ojo amžiaus pradžioje ir palaiko viduramžių atmosferą su siauromis gatvelėmis ir marmuro pakopomis.

Syros taip pat turi daug gražių paplūdimių; Iš Magas Gialos ir Galissas paplūdimiai yra ypač populiarus.