Chijas į FOURNI Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 2 perėjimų per savaitę
    5 valandos 25 minutes
    Gauti kainą

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Chios į FOURNI keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Chios į FOURNI. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Chijas į FOURNI maršrutu tinka jums ar jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, galite taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Chios į FOURNI keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Chijas į FOURNI yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Chios

Chijas į Šiaurės Egėjo jūros, netoli Turkijos, yra populiarus graikų turistams ir mažiau, kad su užsienio turistų ir dėl šios priežasties galite gauti realią skonį graikų gyvenimo šioje saloje. Tai penkta pagal dydį iš Graikijos salų, todėl jūs turite daug galimybių požiūriu skirtingų paplūdimiai, viešbučių, ir vietų valgyti ir gerti.

saloje vardas galbūt kilęs iš graikų kalbos žodžio sniego: chioni, nes salos globėjas dievas Poseidonas gimė pagal sningant. Tradiciškai jis buvo turtingas sala dėl mastika guma (kuri ji vis dar daro) ir vyno gamyba. Kaip pasekmė saloje su dideliais nuostabiu spalvingų namų architektūra atspindi šį turtingą istoriją prekyba.

Apie FOURNI

Fourni yra mažas žvejų kaimelis su užimtas uosto ir įvairių jūros gėrybių restoranų palei pakrantę. Fourni yra mažiau žinomas Graikijos sala su tipiškas graikų gyvenimo būdą. Tai energingas mažas kaimelis su tavernų tarnaujančių vietos šviežių jūros gėrybių ir daug kitų graikiškų kulinarines.

Fourni taip pat turi keletą gražių nepaliestų paplūdimių atokiau nuo kaimo prie uosto šiaurinėje ir jei jūs einate toliau iki priešinga kryptimi praeities žavinga senovės kretiečių kapinės, Fourni siūlo įspūdingas vaizdas į kaimą ir visoje įlankose.

Ar norėtumėte ištirti tolimoje saloje pėsčiomis arba atsipalaiduoti ant nuošalesnėse paplūdimiai, Fourni yra ideali vieta.