Chios keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Chijas Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Chios su AFerry. Jūs galite naudoti Chios imtis keltai aplink Šiaurės Egėjo jūros salos, taip pat Graikijoje, Cyclades Islands, Dodekaneso salas ir Turkijos. Buities paslaugos Šiaurės Egėjo jūros salos yra iš Chios Lemnosas ir Mytilene, o keltai atstumu nuo Šiaurės Egėjo jūros salos plaukti į Mykonos, Pirėjo ir Vatyje.

Chijas Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Chios yra valdomas Blue Star Ferries ir Graikijos Seaways. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Chios, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Chios, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Chios keltai su Blue Star Ferries ir Graikijos Seaways yra žinomas dėl jų komfortą ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Chios bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Chios keltai
  • Chios keltai
  • Chios keltai

Apie Chios

Chijas į Šiaurės Egėjo jūros, netoli Turkijos, yra populiarus graikų turistams ir mažiau, kad su užsienio turistų ir dėl šios priežasties galite gauti realią skonį graikų gyvenimo šioje saloje. Chijas yra gražus sala smulkių paplūdimiai, gražus kaimų ir nuostabiu kraštovaizdžiu. Tai penkta pagal dydį iš Graikijos salų, todėl jūs turite daug galimybių požiūriu skirtingų paplūdimiai, viešbučių, ir vietų valgyti ir gerti.

saloje vardas galbūt kilęs iš graikų kalbos žodžio sniego: chioni, nes salos globėjas dievas Poseidonas gimė pagal sningant. Tradiciškai jis buvo turtingas sala dėl mastika guma (kuri ji vis dar daro) ir vyno gamyba. Kaip pasekmė saloje su dideliais nuostabiu spalvingų namų architektūra atspindi šį turtingą istoriją prekyba.

Keltai į ir iš Chios

"Laive " Blue Star Ferries ", taip pat iš kajutės ir krėslų, įskaitant oro stiliaus sėdynės asortimentas, rasite a la carte restoranas , kavinė, baras, parduotuvės, internetas, bankomatas ir naktinis klubas. Visi Blue Star Ferries "taip pat dabar yra Goody anketa greito maisto restoranų, kurie Graikijos ekvivalentas McDonalds ar Burger King. Šiltesniais mėnesiais, kai kurie iš didesnių keltų taip pat teikia Out durų swimmng baseinai.

Graikijos Seaways " yra viena didžiausių ir labiausiai žinomas iš Graikijos keltų bendrovėms. Taip pat tradicinių keltų, bendrovė taip pat eksploatuoja katamaranų tipo laivus ir greitai keltai, kurie kartais gali būti iki 50% greičiau nei kitų įmonių su įprastiniais keltais. Tai reiškia, kad jūs galite Island-hop ir turi dar daugiau laiko mėgautis savo tikslą. Jų keltai yra modernus ir pasiūlyti visą spektrą įrenginių laive.

Laive Ertürk keltas netoliese Cesme rasite draugišką ir kvalifikuotą personalą, skirtą užtikrinti, kad tiems, kurie keliauja į savo keltų paslaugas gauna didžiausią vertę. Nes perėja yra trumpas, nėra daug funkcijų dėl laivų būrys, bet jūs rasite visus pagrindinius patogumus jums reikia, įskaitant užkandžių bare.

Taigi užsisakyti Chios keltu šiandien AFerry. Paprasta ir saugi rezervavimo ir puikus kainos ištisus metus!

Chijas Port

Chijas uostas yra įsikūręs Chios miestą ir lengva rasti. Chijas yra populiarus atostogų paskirties ir Užsisakykite keltai į ir iš Chios, jūs galite mėgautis daugiau Graikijoje.

Chijas uosto įrenginiai

Yra keli įrenginiai at pati uostą. Tačiau yra parduotuvių ir kavinių pėsčiomis. Informacija apie jūsų kelto, jei, pavyzdžiui, jis veikia vėlai, paprastai gali būti gautas prašydama informacijos iš uosto policijos ar bet vietos kelionių agentūra, kur jie paprastai turi Live atnaujinimus narys. Jūs taip pat galite rasti pažymėtos atnaujinimus, bet tai neturi nieko bendro mažesnėse salose ir už jos ribų sezono.

Kelionė į uostą

uosto galima lengvai pasiekti keliais arba pėsčiomis ir yra gerai ženklu. Daugelis viešbučių ir kambariai yra kelios minutės pėsčiomis.

Chijas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Blue Star Ferries

Leoforos Aigaiou, Chios Town, Chios Island, North Aegean, 82100, Greece

Blue Star Ferries

Leoforos Aigaiou, Chios Town, Chios Island, North Aegean, 82100, Greece

Erturk Lines

Leoforos Aigaiou, Chios Town, Chios Island, North Aegean, 82100, Greece

Hellenic Seaways

Leoforos Aigaiou, Chios Town, Chios Island, North Aegean, 82100, Greece