Chijas į Evdilos Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 1 perėjimų per savaitę
    6 valandos 30 minutes
    Gauti kainą

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Chios į Evdilos keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Chios į Evdilos. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Chijas į Evdilos maršrutu tinka jums ar jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, galite taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Chios į Evdilos keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Chijas į Evdilos yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Chios

Chijas į Šiaurės Egėjo jūros, netoli Turkijos, yra populiarus graikų turistams ir mažiau, kad su užsienio turistų ir dėl šios priežasties galite gauti realią skonį graikų gyvenimo šioje saloje. Tai penkta pagal dydį iš Graikijos salų, todėl jūs turite daug galimybių požiūriu skirtingų paplūdimiai, viešbučių, ir vietų valgyti ir gerti.

saloje vardas galbūt kilęs iš graikų kalbos žodžio sniego: chioni, nes salos globėjas dievas Poseidonas gimė pagal sningant. Tradiciškai jis buvo turtingas sala dėl mastika guma (kuri ji vis dar daro) ir vyno gamyba. Kaip pasekmė saloje su dideliais nuostabiu spalvingų namų architektūra atspindi šį turtingą istoriją prekyba.

Apie Evdilos

Evdilos yra ramioje, tradicinis kaimas centrinėje dalyje Ikaria, ir sala Šiaurės Egėjo jūros. Uostas yra mažas, tačiau vaizdinga, su siauromis kelių, asfaltuotas žingsnius ir tradicinių graikų namų.

maždaug 10 minučių į rytus nuo Therma, palei pakrantę, yra Cove, kur karšto mineralinių šaltinių galima rasti jūroje. Tai gali būti prieinama per trasa.

Geriausias būdas gauti aplink salą automobiliu ar motociklu. Galite pasiimti savo naudojant keltu, arba alternatyviai galite išsinuomoti automobilius saloje, iš Armenistis. Autobusai yra nedažnai, todėl, jei norite tyrinėti salą, automobilis yra reikalingas.

Paplūdimiai yra nepaliestų ir tylus. Nėra įrenginius, tačiau gražus baltas smėlis ir skaidrus mėlyna jūra. Aplinkinių architektūra yra tradicinė gamyba Evdilos nekilnojamojo atidengta lobis.

Jūs galite užsisakyti keltų Evdilos su AFerry. Išplaukti iš Piraeus, Mykonos, Samos ar Syros su Graikijos Seaways.