Cherbourg į Rosslare Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 2 perėjimų per savaitę
    17 valandos
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Mažos Cherbourg į Rosslare kainos

Per ateinančias 7 dienas

Pagal užsakymus, keliaujančius šią savaitę su automobiliu.

gauti geriausią kainą už savo Cherbourg į Rosslare keltų

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Cherbourg į Rosslare. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Cherbourg į Rosslare maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Cherbourg į Rosslare keltų. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Cherbourg į Rosslare yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Cherbourg

iš Cherbourg miestas yra antras pagal dydį Normandijos regione ir visada buvo svarbus karinio jūrų laivyno bazę nuo Napoleono laikų. Tai vienas iš didžiausių dirbtinių uostų pasaulyje tarnauja kaip pagrindinis komercinės, žvejybai ir karinės uostą.

Normandija pasigirti įspūdingu raižyta pakrantė nusėta daug gražių smėlėtų paplūdimių. Nors ne iš Normandijos miestų gražiausia, Cherbourg turi svarbų istorinę praeitį ir pramogų, tokių kaip Fort du Roule iš viršaus skaičių, iš kurio yra panoraminis vaizdas į miestą, Cité de la mer (akvariumas) A Renesanso stiliaus Ravalet Château ir daug karo paminklų minint Antrojo pasaulinio karo.

Gyvenimas Cherbourg sukasi aplink savo jūreivystės tradicijas ir yra daug vietos ir didieji prekybos centrai ir aplink miestą tiems, kurie nori atsargomis. Vasarą, įvairūs festivaliai vyksta Plage Verte parko ir ten yra daug gerų restoranų, barų ir kavinių tuo kairysis bortas ir pati mieste.

Apie Rosslare

Airija, Rosslare yra žinomas kaip "Sunny Pietryčių". Kasmet jis gauna 300 val daugiau saulės nei bet kur kitur Airijoje, todėl Rosslare į viršų turistų.

Be to, smėlio paplūdimys Rosslare yra Mėlynosios vėliavos programa ir kad traukia šeimas, plaukikų ir banglentininkams panašūs. Jei jums patinka žaisti golfą, tada netoli Rosslare, yra daug golfo kursai, įskaitant New Ross Golf Club, bauda 18 duobučių Parkland kursą, kuris yra verta keletą valandų žaisti. Miesto centre yra viešbučiai geri, restoranų ir barų.

Taip pat verta tyrinėti Rosslare gražus kraštovaizdis su visais parkų, patrauklių kaimų ir nuostabiu vaizdu, kurios sunku pamiršti.

Yra daug vietų ir kaimų aplankyti aplink Rosslare, kaip Yola sodyba liaudies parko; Kilmore krantinė (vaizdinga žvejų kaimas); Ballinskar, kaimas, kuriame Spielbergas nušautas kai mūšio scenas filme "Gelbstint eilinį Rajaną"; ir Airijos nacionalinis paveldo parkas, kur rasite garso ir vaizdo vadovaujasi arba savarankiškai vadovaujasi pasivaikščiojimai, kurie iliustruoja istoriją nuo akmens amžiaus iki ankstyvo Norman laikotarpiu.