Cherbourg į Airija Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Apie Cherbourg

iš Cherbourg miestas yra antras pagal dydį Normandijos regione ir visada buvo svarbus karinio jūrų laivyno bazę nuo Napoleono laikų. Tai vienas iš didžiausių dirbtinių uostų pasaulyje tarnauja kaip pagrindinis komercinės, žvejybai ir karinės uostą.

Normandija pasigirti įspūdingu raižyta pakrantė nusėta daug gražių smėlėtų paplūdimių. Nors ne iš Normandijos miestų gražiausia, Cherbourg turi svarbų istorinę praeitį ir pramogų, tokių kaip Fort du Roule iš viršaus skaičių, iš kurio yra panoraminis vaizdas į miestą, Cité de la mer (akvariumas) A Renesanso stiliaus Ravalet Château ir daug karo paminklų minint Antrojo pasaulinio karo.

Gyvenimas Cherbourg sukasi aplink savo jūreivystės tradicijas ir yra daug vietos ir didieji prekybos centrai ir aplink miestą tiems, kurie nori atsargomis. Vasarą, įvairūs festivaliai vyksta Plage Verte parko ir ten yra daug gerų restoranų, barų ir kavinių tuo kairysis bortas ir pati mieste.

Apie Airiją

Airija teisingai viena populiariausių Europos turistinių vietų. Su didinga kraštovaizdžio ir ryškių modernių miestų pilna kultūros ir gyvenimo, Ireland tikrai yra svajonė paskirties.

keltu į Airiją atrasti šalį, kuris apima savo paveldą ir naują, gyvą kultūrą. Kaimo yra gražus ir Kryžminių su sidabro srautų, tingus upių, paslėptas ežerų ir taikius kanalų. Jis turi energingas ir dinamiškas kapitalą, Dublin, kur kai kurie iš draugiškiausių vietinių gyventojų ir didžiausią naktinio gyvenimo Europoje bus užtikrinti, kad jūs turite nepamirštamą laiką.

Dabar, kad politinės problemos dėl "70s, 80-ųjų ir 90-ųjų yra už tai, Airija auga populiarumas su uostais, pavyzdžiui, Dubline, Dun Laoghaire, Rosslare ir Belfaste (Šiaurės Airija) yra vartai į šalį, kuri yra žinoma kaip "Emerald Isle", nes jos Sultingas žaluma.

visoje šalyje, yra upėtakių ir lašišų žvejybos žvejų. Kanalai, upių ir didesnių ežerų gali būti ištirtos iš bankų arba išnuomotų laivų. Jūs niekada daugiau nei 80 mylių nuo jūros ir pakrantės siūlo Aukso, smėlėti paplūdimiai, dramatiškų uolos, paslėptus uostus ir įlankų. Airijos kaimo taip pat garsėja savo vingiuotais keliais ir gana kotedžai. Pasimesti Airijos kaime tikrai gali būti maloni patirtis!