Cherbourg keltų

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Cherbourg Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Cherbourg su AFerry. Keltai į Cherbourg, Prancūzija, yra iš Anglijos ir Airijos. Jūs galite imtis keltu į Cherbourg iš Dublino, Poole, Portsmouth ir Rosslare.

Cherbourg keltų bendrovių

Keltai į ir iš Cherbourg yra valdomas Brittany Ferries, Airijos keltai ir "Stena Line. Kadangi 3 keltų bendrovės veikia ir iš Cherbourg, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Cherbourg, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Roscoff ir Saint-Nazaire (Nantes), siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Cherbourg keltų su Brittany Ferries, Airijos keltai ir stena linija yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Cherbourg bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Rosslare - Cherbourg
(Stena Line)
186 €
  • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 7 d., pirmadienis
  • Kelionė: 2020 m. spalio 24 d., šeštadienis (Vienas kryptis)
  • Automobilis + 1
Dublin - Cherbourg
(Irish Ferries)
273 €
  • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 23 d., trečiadienis
  • Kelionė: 2020 m. spalio 29 d., ketvirtadienis (Vienas kryptis)
  • Automobilis + 3
  • Cherbourg keltų
  • Cherbourg keltų
  • Cherbourg keltų

Apie Cherbourg

iš Cherbourg miestas yra antras pagal dydį Normandijos regione ir visada buvo svarbus karinio jūrų laivyno bazę nuo Napoleono laikų. Tai vienas iš didžiausių dirbtinių uostų pasaulyje tarnauja kaip pagrindinis komercinės, žvejybai ir karinės uostą.

Normandija pasigirti įspūdingu raižyta pakrantė nusėta daug gražių smėlėtų paplūdimių. Nors ne iš Normandijos miestų gražiausia, Cherbourg turi svarbų istorinę praeitį ir pramogų, tokių kaip Fort du Roule iš viršaus skaičių, iš kurio yra panoraminis vaizdas į miestą, Cité de la mer (akvariumas) A Renesanso stiliaus Ravalet Château ir daug karo paminklų minint Antrojo pasaulinio karo.

Gyvenimas Cherbourg sukasi aplink savo jūreivystės tradicijas ir yra daug vietos ir didieji prekybos centrai ir aplink miestą tiems, kurie nori atsargomis. Vasarą, įvairūs festivaliai vyksta Plage Verte parko ir ten yra daug gerų restoranų, barų ir kavinių tuo kairysis bortas ir pati mieste.

Cherbourg Port

Cherbourg keltų uosto įsikūręs šiaurės vakarų Prancūzijoje. Cherbourg keltų uosto tarnauja kaip vartai į Normandijos regione, Paryžiuje ir vėliau Belgijoje, Olandijoje ir Vokietijoje. Cherbourg uosto yra Lamanšo, todėl yra labai patogu uosto keliauti į ir iš Jungtinės Karalystės į žemyninę Europą. Yra reguliariai keleivių vežimo paslaugų, veikiančių iš čia į Angliją ir Airiją, kurie visi gali būti užsakomi per AFerry skaičius.

Cherbourg uosto įrenginiai

Cherbourg keltų uostas turi modernų terminalą įrengtos įvairios įrangos, pavyzdžiui, užkandžių parduotuvė, baras, tualetai ir priemonės kūdikiams pervystyti, taksofonų, biuro de kaita ir įrengimai neįgaliesiems.

Automobilių stovėjimo aikštelių yra priešais terminalą. Trumpalaikė automobilių stovėjimo aikštelė yra nemokama ir yra dar vienas saugoma automobilių netoli už ilgalaikio automobilių terminalą. Skiriamos neįgaliesiems parkavimo vietos taip pat yra netoli keltų uosto.

Pigūs Keltai į ir iš Cherbourg

Brittany Ferries valtys siūlome patogius poilsio erdvės, internetas ir platų barų ir restoranų. Čia taip pat rasite kino teatruose, vaikų pramogos ir diskotekoms laive kai kurių laivų. Visa tai reiškia, kad jūs niekada nebus nuobodu bortą Brittany Ferries keltu!

"Stena Line" , turite iš 3 keltų kirtimo per savaitę "Stena Horizontas , dėl Rosslare/Cherbourg būdo pasirinkimas. Tai iš Airijos į Prancūziją greičiausias maršrutas. Gyvūnai eiti nemokamai šiuo maršrutu ir jūs rasite didelį pasirinkimą kajutėse, barų ir restoranų laive jūsų kelto. Per kai kuriuos vasaros mėnesiais, taip pat rasite grupę ir vaikų pramogų.

Condor Ferries ", veikia modernus, gerai įrengtas laivyno, įskaitant tradicinių ir greitai amatų keltais. Visi Condor Ferries laivai turi daug barų ir restoranų srityse asortimentą. Jų greitai amatų jums rasti savitarnos kavinė realizavimo ir užkandžius pasirinkimas. Savo įprastų keltais jūs taip pat rasti susėsti restoranas. Čia taip pat rasite parduotuves valdybos savo keltus ir galimybę pasirinkti prabanga foteliuose.

Airijos keltai , veikia daug greitai ir tradicinių keltų spektrą savo maršrutus, turintys didelę traukiniuose esančiais patogumais Jūsų patogumui ir malonumui. Laive patogumai nemokamą WiFi, labai restoranėlį, kavinių, parduotuvių, barų ir du kino teatrus.

Taigi, užsisakyti Cherbourg keltų internetu šiandien su AFerry. Paprasta ir saugi rezervavimo su gerą kainą ištisus metus!

Su AFerry, esate tikri, kad rasti pigius keltu į Cherbourg. Mes visada turime prieigą prie naujausių pasiūlymai ir ir nereikia rasti specialų puslapį į knygą iš arba įvesti reklaminį kodą. Palyginti ir taupyti pinigus šiandien AFerry.

Kelionė į Cherbourg

Cherbourg siūlo puikias kelių jungtims per N13 į visoje Prancūzijoje. Cherbourg nuorodos į Bretanės per E03 (į pietus link Avranches), Caen ir Luaros slėnio per E46.

dokai yra kelios minutės pėsčiomis nuo miesto centro ir autobusas atitinka tradicinį kelto už 10 minučių kelionę į miestą.

Yra septyni traukiniai per dieną į Cherbourg iš Paryžiaus St Lazare. SNCF eksploatuoti šiuos traukinius.

Cherbourg Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Brittany Ferries

Quai de Normandie, 50100 Cherbourg, France

Condor Ferries

Quai de Normandie, 50100 Cherbourg, France

Irish Ferries

Gare Maritime, 50100 Cherbourg, France

Stena Line

Terminal Transmanche, Quai de Normandie, , 50100 Cherbourg, France