Chanija Pirėjo Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 7 perėjimų per savaitę
    8 valandos 30 minutes
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Chanija Pirėjo keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Chanija Pirėjo. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Chanija Pirėjo maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Chanija Piraeus keltai. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Chanija Pirėjo yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Chanija

Chanija yra pagrindinis miestas Kretos vakaruose su antra pagal dydį salos gyventojų, po Herakliono. Chanija yra garsėja savo senamiestyje, su pagrindinio `ELEFTHERIos Venizelos" aikštėje ir jos Venecijos uosto.

Kretos sala yra daugybė lankytinų vietų, iš gražiausių paplūdimių ir nepaliestų kaimo, į Mino rūmuose Knoso ir daug archeologinių vietų. Kreta yra didžiausia Graikijos salų, tačiau yra pakankamai mažas, kad būtų lengvai ištirti automobiliu. Nors Kreta yra populiarios turistų, jūs vis dar galite surasti mieguistas kaimų su tradicinėmis baltomis namų ir dykuma paplūdimys pabėgti minios.

Apie Pirėjo

Pirėjo buvo apgyvendinta daugiau nei 4000 metų ir matė istorija ateiti ir prieš, taip pat neįtikėtinai senovės graikų imperijos.

Užsisakykite keltu į idiliškas Graikijos salas iš pagrindinių Atėnų uosto paprastai ir saugiai AFerry