Chania keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Chanija Maršrutai

Užsisakykite keltu į Chanija su AFerry. Keltai į Chanija, Kreta, yra prieinami iš Graikijos. Jūs galite imtis keltu į Chanija iš Pirėjo.

Chanija Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Chanija valdo anek Superfast ir Mino Linijos. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Chanija, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Chanija, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Heraklionas, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Chania keltai su anek Superfast ir Mino Linijos yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio paslaugos, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Chania bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Specialūs pasiūlymai

  • Chania keltai
  • Chania keltai
  • Chania keltai

Apie Chanija

Chanija yra pagrindinis miestas Kretos vakaruose su antra pagal dydį salos gyventojų, po Herakliono. Chanija yra garsėja savo senamiestyje, su pagrindinio `ELEFTHERIos Venizelos" aikštėje ir jos Venecijos uosto.

Kretos sala yra daugybė lankytinų vietų, iš gražiausių paplūdimių ir nepaliestų kaimo, į Mino rūmuose Knoso ir daug archeologinių vietų. Kreta yra didžiausia Graikijos salų, tačiau yra pakankamai mažas, kad būtų lengvai ištirti automobiliu. Nors Kreta yra populiarios turistų, jūs vis dar galite surasti mieguistas kaimų su tradicinėmis baltomis namų ir dykuma paplūdimys pabėgti minios.

Keltai į ir iš Chanija

Atkreipkite dėmesį, kad Chanija uostas yra netoliese Souda. Apie 7 kilometrų nuo Chanijos miesto.

Anek Linijos , turi 11 nuostabių šiuolaikinių oro kondicionieriumi laivų, kurie visi pasiūlyti visą spektrą įrenginių laive parką. Galite pasirinkti vieną iš vidinių ar išorinių laivo kajutėse diapazone su dviem, trimis ar keturiomis lovomis ir Anek Linijos Italija-Graikija maršrutų jūs netgi galite pasirinkti liukso kajutės featuring svetainė ir TV ir interneto prieigą.

Laive Blue Star Ferries " keltas, taip pat iš kajutės ir krėslų, įskaitant oro stiliaus sėdynės asortimentas, rasite à la carte restoranas, kavinė, baras, parduotuvės linija, internetas, bankomatas ir naktinis klubas. Visi Blue Star Ferries "taip pat dabar yra Goody anketa greito maisto restoranų, kurie Graikijos ekvivalentas McDonalds ar Burger King.

Taigi užsisakyti Chanijos keltu šiandien AFerry. Paprasta ir saugi rezervavimo ir puikus kainos ištisus metus.

Chanija Port

Chanija keltų uosto įsikūręs miesto šiaurės ir yra netoli miesto daug patogumų. Chanija keltų uosto os viena iš daugelio uostų susiejimas Kretos saloje su Pirėjo žemyninėje Graikijoje. Šie keltai galima užsisakyti internetu su AFerry

Chanija uosto įrenginiai

Chanija uostas yra netoliese Souda. Apie 7 kilometrų nuo Chanijos miesto. Yra reguliariai kursuoja autobusai į ir iš Chanija, taip pat galite vykti taksi iš uosto tiesiai.

Kelionė į Chania uoste - Souda

Chanija keltų uostas yra lengvai prieinama keliais ir yra gerai pažymėtos nuo Chanijos miesto. Už uosto Graikų yra Limani ,.

Chanija Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

ANEK Superfast

Souda Port, Chania, Crete

Blue Star Ferries

Souda Port, Chania, Crete