Chalki į Tilos Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 4 perėjimų per savaitę
    40 minutes
    Gauti kainą

gauti geriausią kainą už savo Chalki į Tilos keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Chalki į Tilos. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Chalki į Tilos maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Chalki į Tilos keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Chalki į Tilos yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Chalki

Chalki yra taikus, tradicinis mažai saloje. Variklinių transporto priemonių absense daro tai puiki vieta atsipalaiduoti ir pailsėti. Saloje yra daug ką pasiūlyti be ramioje aplinkoje, su tokių lankytinų vietų, kaip pilis, medival griuvėsiai senas Halkio kaime ir vienuolyno kompleksas.

Apie Tilos

"Tilos pati yra žinomas dėl savo unikalios draugiška atmosfera ir gausa vietos gyvūnijos, įskaitant žuvų ir paukščių; salos pasivaikščiojimo ir draustiniai yra puikus veikla, jei jums patinka gamta ir lauke. Kaip ir dauguma kitų miestų Graikijos salų, Livadijos ir kapitalo Megalo Chorio fantastinis tavernų ir kavinių, kurie padės jums įsisavinti graikų kultūrą, padėdamas vietos specialybės maisto produktų ir tradicinių graikų bilieto.