Chalki į Kalymnos Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

gauti geriausią kainą už savo Chalki į Kalymnos keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Chalki Kalymnos. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Chalki į Kalymnos maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Chalki į Kalymnos keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Chalki į Kalymnos yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Chalki

Chalki yra taikus, tradicinis mažai saloje. Variklinių transporto priemonių absense daro tai puiki vieta atsipalaiduoti ir pailsėti. Saloje yra daug ką pasiūlyti be ramioje aplinkoje, su tokių lankytinų vietų, kaip pilis, medival griuvėsiai senas Halkio kaime ir vienuolyno kompleksas.

Apie Kalymnos

Kalymnos yra graikų sala Dodecanese salyne, ir yra žinomas dėl savo pasaulinio lygio kempinė narai ir jo kalnuotas reljefas, todėl jis populiarus karšto vietoje alpinistams , Salos sostinė yra Pothia, kuris yra daugybė lankytinų vietų ir patogumai, įskaitant populiaraus archeologijos ir liaudies muziejus ir Nautical Museum kuri kronikos Kalymnos istoriją kempine nardymas.

Yra daug pamatyti ir padaryti Kalymnos; laisvų veikla apima alpinizmas, wind-banglenčių, buriavimo, nardymo ir kalnų dviračiais. Saloje taip pat yra kartu ir įdomi istorija; jis pirmą kartą buvo apgyvendinta 11 amžiuje prieš Kristų, ir pėdsakai šių senovės gyventojų galima rasti visoje saloje.