Ceuta keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Seuta Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Seutą su AFerry. Buities paslaugos Ispanija yra iš Seutos į Algeciras.

Seuta Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Seutos valdo Balearia, FRS ir neįpareigojo. Kadangi 3 keltų bendrovės veikia ir iš Seutos, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Seutą, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Tanger Med, Tanger Ville ir Tanger, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Ceuta keltai su Balearia, FRS ir neįpareigojo yra žinomas dėl jų komfortą ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Seutą bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Ceuta keltai
  • Ceuta keltai
  • Ceuta keltai

Apie Seutos

Ispanų anklavo Seutos įrodo puikus būdas sugauti keltu iš Maroko į Ispaniją. Ji apima maždaug 28 km² plotą. Seuta buvo Kartagiński kolonijas sudarančių vienetų iki IIT buvo prisotintas Kalifas iš Córdoba Abd Al-Rahman III. Pradžioje 15 amžiuje Seuta buvo areštuotas Portugalijos ir perleido į Ispaniją 1668.

Lankytinos vietos Seutos yra XIV a Arabų sienų liekanos, tvirtovė, Katedra pastatyta ant svetainę šeštasis amžiaus krikščionių šventykla, Plaza de Afrikos miesto ir keletas mečečių širdį.

Seuta yra malonaus Viduržemio jūros klimatas su vidutine temperatūra 20 ° ir saulėtų dienų gausa todėl tai ideali atostogų vieta ištisus metus. Kaip Seuta yra vieta, kur Viduržemio jūros ir Atlanto ateiti kartu, visi vandens sporto ir paplūdimio rekreacijai rūšių galima rasti čia.

Keltai į ir iš Seutos

Transmediterranea anketa moderni oro kondicionieriumi laivai yra suprojektuoti taip, kad keleiviai jaučiasi jų kelionė yra jų atostogų dalis. Laive jų laivams, be to, iš kajutės ir krėslų asortimentą rasite baseinai vasaros mėnesiais, barai, restoranai, kino teatrai ir net diskotekos.

Balearia yra moderni, įspūdingą parką keltais ir siūlo puikų aptarnavimą. Dauguma jų laivų pasiūlyti kabinos ir sėdimųjų variantų, baras/kavine, restoranas, TV ir parduotuvių asortimentą.

Užsisakykite Ceuta keltu šiandien AFerry. Paprasta ir saugi rezervavimo plius puikus kainos ištisus metus.

Seuta Port

"Seuta yra Ispanijos anklavas ant šiaurinio galo Maroko pakrantės ir susitikimo vieta dviejų žemynų, du jūrų ir keturių kultūrų - Krikščionis, Musulmonas, hebrajų ir indų visi gyvena side-by-side visiškoje harmonijoje. Keltai iš Seutos, Ispanijos anklave dėl šiaurinio galo Maroko krantų, plaukti į Algeciras Ispanijoje ir gali būti nubaustas per AFerry.

Seuta Jūrų Perkėla paslaugos

"Seuta Keltų uostas siūlo pilną paslaugų spektrą ir įrenginius.

Seuta keltų uosto Kryptys

"Seuta Keltų uostas yra lengvai pasiekiamas automobiliu.

Seuta Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Balearia

Muelle Cañonero Dato, s/n, C.P. 51001, Spain

FRS

Estación Maritima Ceuta, 51002 Ceuta, Spain

Trasmediterranea

Muelle Cañonero Dato, s/n, C.P. 51001, Spain