Seuta, kad Algeciras Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

 • 3 perėjimai kasdien
  1 valandos 10 minutes
  Gauti kainą
 • 5 perėjimai kasdien
  1 valandos
  Gauti kainą
 • 7 perėjimai kasdien
  1 valandos
  Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

 • Tanger Med - Algeciras
  7 perėjimai kasdien
  30 minutes
  Gauti kainą
 • 6 perėjimai kasdien
  59 minutes
  Gauti kainą

Specialūs pasiūlymai

Mažos Seuta, kad Algeciras kainos

Per ateinančias 7 dienas

Pagal užsakymus, keliaujančius šią savaitę su automobiliu.

gauti geriausią kainą už savo Seutos Algericas keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Seutos Algericas. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Seuta Algericas maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus Seutos Algericas keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Seuta, kad Algeciras yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Seutos

Jis apima maždaug 28 km² plotą. Seuta buvo Kartagiński kolonijas sudarančių vienetų iki IIT buvo prisotintas Kalifas iš Córdoba Abd Al-Rahman III. Pradžioje 15 amžiuje Seuta buvo areštuotas Portugalijos ir perleido į Ispaniją 1668.

Lankytinos vietos Seutos yra XIV a Arabų sienų liekanos, tvirtovė, Katedra pastatyta ant svetainę šeštasis amžiaus krikščionių šventykla, Plaza de Afrikos miesto ir keletas mečečių širdį.

Seuta yra malonaus Viduržemio jūros klimatas su vidutine temperatūra 20 ° ir saulėtų dienų gausa todėl tai ideali atostogų vieta ištisus metus. Kaip Seuta yra vieta, kur Viduržemio jūros ir Atlanto ateiti kartu, visi vandens sporto ir paplūdimio rekreacijai rūšių galima rasti čia.

Apie Alchesirasas perkėla

Alchesirasas Keltų uostas yra modernus uostas siūlo tiesioginį ryšį tarp Europos ir Šiaurės Afrikoje. Daugiau kaip 3,5 milijono keleivių ir daugiau nei 600.000 transporto priemonių valdytojų uosto įrenginių kasmet ir nauja jūrų stotis yra didžioji su daugiau nei 19,000 m2.

uosto teritorijoje yra daug marokiečių srityje tranzitu, ypač liepos ir rugpjūčio mėnesiais, kai darbuotojai migrantai grįžti namo savo atostogų iš savo darbo, Prancūzijoje, Olandijoje ir Belgijoje. Kaip pasekmė, yra stiprus Arabų įtaka čia su daug arabų ženklais, taip pat Ispanijos, o, į skersgatvių, galite rasti keletą tradicinių arbatos parduotuvės, kuri specializuojasi tradicinių Maroko mėtų arbata.

Su daugeliu kasdienių reisų ir labai trumpos kelionės metu, Alchesirasas yra uostas naudoti, jei norite keliauti tarp Pietų Europoje ir Šiaurės Afrikoje. Keletas skirtingų maršrutų galima naudoti ir AFerry leidžia juos visus palyginti ir rasti geriausią nebrangia sandorį.