Cesme keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Cesme yra populiarus kurortas prie didžiausio Turkijos didmiesčio, Izmiras vakarus. Jūs galite užsisakyti keltų tarp Chios ir Cesme su Turkijos keltų bendrovės Ertürk linijas.

  • Cesme keltai
  • Cesme keltai
  • Cesme keltai

Keltai į ir iš Cesme

"Laive Ertürk keltas į netoliese Graikijos saloje Chios rasite draugišką ir kvalifikuotą personalą, skirtą užtikrinti, kad tiems, kurie keliauja į savo keltų paslaugas gauna didžiausią vertę. Nes perėja yra trumpas, nėra daug funkcijų dėl laivų būrys, bet jūs rasite visus pagrindinius patogumus, įskaitant užkandžių bare.

Apie Cesme

Cesme, reiškiančio "fontanas" turkų tikriausiai gauna savo pavadinimą nuo Osmanų fontanų rasti šioje srityje skaičius. Cesme su nuostabiais giedras paplūdimiai, aiškių mėlyna vandenyse ir sodrus auginamų srityse punktyras aplink pakrantėje yra populiarus atostogų paskirties tarp lankytojų iš Skandinavijos, kitų Turkijos miestuose, graikai ir Didžiosios Britanijos.

Cesme yra energingas mišinys istorijos ir modernumo. Be gražaus paplūdimio Ilica, iš Cesme miestas dominuoja dviejų svarbiausių statinių mieste istorijoje - vienas iš jų yra 14 amžiaus Genuja tvirtovė vėliau išplėsta ir sustiprinta iki Osmanų imperija, kuri dabar paversta ginklų muziejus ir kitas yra 16 a Karavanas pastatytas imperatoriaus süleyman Nuostabiosios kuri dabar paversta prabangiu boutique viešbutyje.

dieną Cesme siūlo kai kurie iš labiausiai puikūs panoraminiai vaizdai, o naktį ji virsta įdomus užpildytame mieste su krantinėje barų ir restoranų, siūlančių diskotekas ir tt skaičius nėra gero maisto Cesme trūkumas; rasite daug gerų restoranų palei Promenada ar pagrindinėje aikštėje. Nors Cesme, nepamirškite išbandyti Cesme garsaus mastika skonio ledais. Cesme yra taip pat garsėja savo terminiais šaltiniais, kuriuos galima rasti daugelyje miesto.

Cesme Port

Cesme keltų uostas yra Cesme miestą, kuris yra populiarus kurortas prie didžiausio Turkijos didmiesčio, Izmiras vakarus.

Cesme uosto įrenginiai

Cesme keltų uosto siūlo keltais į įvairias Graikijos salas ir Italijos uosto Ancona. Cesme keltų uosto yra gerai pažymėtos nuo visų miesto dalių ir gali būti lengvai pasiekiamas mikroautobusas arba taksi. Nors pati uosto nesiūlo daugybę patogumų, miesto centras yra ne per toli nuo uosto.

Kelionė į Cesme

Cesme yra pusvalandį iš Izmiras automobiliu. Taip pat yra reguliariai autobusai, kurie veikia šį maršrutą.

Cesme Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Erturk Lines

6-7, Beyazit Caddesi, Cesme, Turkey

Marmara Lines

Cesme Port, Cesme, Turkey