Cesme į Chios Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Cesme į Chios keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Cesme į Chios. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Cesme į Chios maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Cesme į Chios keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Cesme į Chios yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Cesme

Cesme reiškia "fontanas" turkų tikriausiai gauna savo pavadinimą nuo Osmanų fontanų rasti šioje srityje skaičius. Cesme su nuostabiais giedras paplūdimiai, aiškių mėlyna vandenyse ir sodrus auginamų srityse punktyras aplink pakrantėje yra populiarus atostogų paskirties tarp lankytojų iš Skandinavijos, kitų Turkijos miestuose, graikai ir Didžiosios Britanijos.

Cesme yra energingas mišinys istorijos ir modernumo. Be gražaus paplūdimio Ilica, iš Cesme miestas dominuoja dviejų svarbiausių statinių mieste istorijoje - vienas iš jų yra 14 amžiaus Genuja tvirtovė vėliau išplėsta ir sustiprinta iki Osmanų imperija, kuri dabar paversta ginklų muziejus ir kitas yra 16 a Karavanas pastatytas imperatoriaus süleyman Nuostabiosios kuri dabar paversta prabangiu boutique viešbutyje.

dieną Cesme siūlo kai kurie iš labiausiai puikūs panoraminiai vaizdai, o naktį ji virsta įdomus užpildytame mieste su krantinėje barų ir restoranų, siūlančių diskotekas ir tt skaičius nėra gero maisto Cesme trūkumas; rasite daug gerų restoranų palei Promenada ar pagrindinėje aikštėje. Nors Cesme, nepamirškite išbandyti Cesme garsaus mastika skonio ledais. Cesme yra taip pat garsėja savo terminiais šaltiniais, kuriuos galima rasti daugelyje miesto.

Apie Chios

Chijas į Šiaurės Egėjo jūros, netoli Turkijos, yra populiarus graikų turistams ir mažiau, kad su užsienio turistų ir dėl šios priežasties galite gauti realią skonį graikų gyvenimo šioje saloje. Tai penkta pagal dydį iš Graikijos salų, todėl jūs turite daug galimybių požiūriu skirtingų paplūdimiai, viešbučių, ir vietų valgyti ir gerti.

saloje vardas galbūt kilęs iš graikų kalbos žodžio sniego: chioni, nes salos globėjas dievas Poseidonas gimė pagal sningant. Tradiciškai jis buvo turtingas sala dėl mastika guma (kuri ji vis dar daro) ir vyno gamyba. Kaip pasekmė saloje su dideliais nuostabiu spalvingų namų architektūra atspindi šį turtingą istoriją prekyba.