Cesenatico keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Cesenatico su AFerry. Keltai į Cesenatico, Italijoje, yra prieinami iš Kroatijos. Jūs galite imtis keltu į Cesenatico nuo Mali Losinj.

Cesenatico Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Cesenatico valdo GOMO Viaggi. Kai ieškote keltu į Cesenatico, mes visada rodo, kiek kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Pesaro, Triesto ir Venecija, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Cesenatico keltai su GOMO Viaggi yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio paslaugų, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Cesenatico bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Cesenatico keltai
  • Cesenatico keltai
  • Cesenatico keltai

Apie Cesenatico

Cesenatico yra uosto miestas Adrijos pakrantėje Italijoje Emilia-Romagna, apie 30 km į pietus nuo Ravenos rajone. Šis vaizdingas istorinis centras, išlaiko senas žvejų kaimas atmosferą, su ir gerai įrengtas smėlio paplūdimys. Yra du dideli parkai vienas iš kurių "Giardini Al Mare , yra gyva vieta, kur žmonės gali degintis ir poilsio.

Mieste yra dviratininkų pamėgtas ten laikomų daugelyje tarptautinių dviračių renginius daugiausia per pavasarį. Viename iš daugelio tipiškų restoranų susiduria Canal uostas, sukurta Leonardo da Vinci galite paragauti vietinio specialybę Adrijos mėlyna žuvis. Ranka atspausdintas audinys, būdingas vietinis laivas yra mėgstamiausia pirkimo turistų. Lankytinos vietos rajone yra, kad Ravenoje (34 km), į Pasaulio paveldo sąrašą ir Mirabilandia pramogų parko Savio (20 km), ramiai; Riminis ir jos pakrantėje (15 km).

Cesenatico Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas