Keltų Link Ferries

Keltų Nuoroda
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Atkreipkite dėmesį, kad "Stena Line" įsigijo "Celtic Link verslą tarp Rosslare ir Cherbourg maršrutu, nuo 2014 kovo 31 d." Jei anksčiau padarė užsakymą su Celtic Link, jūsų užsakymas bus buvo perkeltas į "Stena Line ir jūsų užsakymas nuoroda išliks tas pats.

apsilankykite mūsų Stena Line " puslapis norite sužinoti daugiau arba padaryti užsakymą.


"Celtic Link Ferries" teikė paslaugas Prancūzijoje ir Airijoje. Įkurta 2005 metais, "Celtic Link modernus ir gerai įrengtas keltas - Keltų Horizontas , pagaminti keltų reisų atsipalaiduoti ir malonus. Šis laivas yra dabar veikia pagal "Stena Horizontas , pavadinimą Stena Line. AFerry visada turi pigūs kainas Airijoje į Prancūziją keltais ir naujausius specialius pasiūlymus.

Apžvalga

Registracijos informacija

Visas transporto priemones reikia pradėti registruoti mažiausiai 45 min.prieš išvykimą.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Keltų Nuoroda Maršrutai

  Specialūs pasiūlymai

   Apie valdybos Keltų nuorodą Keltai

   Keltų Nuoroda pasiūlė laive paslaugų įvairovę jų keltu, Keltų Horizontas ". Keltų Horizontas ", pastatytas 2006, buvo tuo metu Naujausias tradicinių keltų ant Airijos į Prancūziją maršrutą. Tai jau pervadintas "Stena" Horizontas " ir veikia pagal Stena Line.

   Laivas turi pajėgumus iki 1000 keleivių, 200 automobilių ir iki 120 krovininių transporto priemonių.

   Laive yra 110 kajutės, ir padėti jums atsipalaiduoti savo kelionę jums metu taip pat rasite barą, restoranas, kur patiekiama šviežių maisto produktų, patogus holai, parduotuvė ir net kino!