Kefalonia keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Kefalonia uostai Argostoli, kuri yra Kefalonia kapitalas taip pat Lixuria ir Poros. Keltai iš į ir iš Kefalonia paprastai sezoniniai ir paprastai galima užsisakyti arba iki vasaros.

  • Kefalonia keltai
  • Kefalonia keltai
  • Kefalonia keltai

Kefalonia Jūrų Perkėla paslaugos

Kefalonia Keltų uostas siūlo ribotą paslaugų spektrą ir įrenginių, skirtų keleiviams.

Kelionė į Kefalonia

Kefalonia Keltų uostas yra įsikūręs salos sostinės, Argostoli, ir gali būti pasiektas keliais.

Apie Kefalonia

Kefalonia, arba Cefalonia, yra didžiausia Jonijos salų ir turi apie 32,00 gyventojų. Cefalonia yra vienas gražiausių Graikijos salų, su nuostabiu kraštovaizdžiu derinant kalnai, pušų miškais, švariu vandeniu ir balto smėlio paplūdimiais.

Kefalonia miestas ir gyvenvietės buvo beveik visi sunaikinta 1953 žemės drebėjimo, kuris paliko Cefalonia su mažai senovės architektūros arba lieka būdu. Kefalonia naudos iš šilto klimato ir gražių paplūdimių, pavyzdžiui, samių, Myrtos, XI ir Skala.

Yra daug pamatyti ir padaryti Kefalonia, įskaitant Romos vilos vos už Skala su savo gražia mozaikos aukšte, o Drogarti ir Melissani urvai. Taip pat yra Venecijos pilį Ase, į šiaurės vakarus nuo salos. Dėl aktyvesni, Kefalonia siūlo valčių nuomos ir arklių jojimo keliones į kalnus, kur jūs galite pajusti tyliau pusę Kefalonia ir aplankyti sugriautus kaimus ir senovės vynuogynus.

Kefalonia yra žinomas dėl savo puikių Robola vyno; Tai galima įsigyti visoje saloje.

Cefalonia Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas