Cebu City į Manila Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

gauti geriausią kainą už savo Cebu City Manila keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Cebu City į Manilą. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Cebu City į Manila maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jūs taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus apie Cebu City Manila keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Cebu City į Manilą yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Cebu City

"Cebu City yra labai urbanizuota miesto saloje provincijoje Cebu Centrinėje Visajai, Filipinai. Cebu City guli ant vidurio-rytų srities Cebu sala ir jos triukšmingo didmiesčio stebulės yra antra, tik Metro Manila (Luzon) populiarumas. Cebu City metro Cebu apima Carcar, Danao, Lapu-Lapu, Mandaue, Naga ir Talisay miestus plius Compostela Consolacion, Cordova, Liloan, Minglanilla ir San Fernando miestelius. Cebu City buvo pirmoji sostinė Filipinuose, seniausias šalies miestas ir pirmoji Ispanijos gyvenvietė. Miestas turi stiprius ryšius su vidaus jūrų veiklos ir su savo pačių uostą reiškia, Cebu City turi gerą susisiekimą su Manila ir Cagayan de Oro.

Apie Manila

Manila yra Filipinuose, jo modernių dangoraižių ir ispanų kolonijinės architektūros išdėstymo ant kranto dėl Luzon salos mišinio sostinė. Old Manila centras yra sienelėmis miestas, Intramuros. Lankytinos įžymybių Fort Santjagas A aukštų citadelė ir buvęs karinio kalėjimo ir 16-ojo amžiaus baroko bažnyčia San Agustín