Cebu City keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Cebu City su AFerry. Buities paslaugos Filipinuose yra iš Cebu City į Cagayan De Oro ir Manila.

Cebu City Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Cebu City valdo 2Go Kelionės. Kai ieškote keltu į Cebu City, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Cebu City keltai su 2Go Travel yra žinomas dėl savo komforto ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Cebu City bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Cebu City keltai
  • Cebu City keltai
  • Cebu City keltai

Apie Cebu City

"Cebu City yra sostinė Cebu provincijos ir yra laikomas antras miestas Filipinuose. Cebu City uostas galima rasti rytinėje salos ir Pietų rytus nuo miesto. Tai metropolinės zonos, ir siūlo lankytojams galimybę aplankyti šventyklas, muziejai, prekybos centrus ir pėsčiųjų takai.

Cebu City yra labai urbanizuota miesto saloje provincijoje Cebu Centrinėje Visajai, Filipinai. Cebu City guli ant vidurio-rytų srities Cebu sala ir jos triukšmingo didmiesčio stebulės yra antra, tik Metro Manila (Luzon) populiarumas. Cebu City metro Cebu apima Carcar, Danao, Lapu-Lapu, Mandaue, Naga ir Talisay miestus plius Compostela Consolacion, Cordova, Liloan, Minglanilla ir San Fernando miestelius. Cebu City buvo pirmoji sostinė Filipinuose, seniausias šalies miestas ir pirmoji Ispanijos gyvenvietė. Miestas turi stiprius ryšius su vidaus jūrų veiklos ir su savo pačių uostą reiškia, Cebu City turi gerą susisiekimą su Manila ir Cagayan de Oro.

Keltai į ir iš Cebu City

2Go Kelionės , keltai siūlo platų paslaugų ir įrenginių. Priklausomai nuo laivo, laive rasite vakarienės zonos, parduotuvės, SPA ir salonas ir renginių salė. Nepriklausomai nuo laivo esate, jūs galite garantuoti, nuostabiais vaizdais ir sklandų kelionę.

Cebu City Port

"Cebu City uosto įsikūręs pietryčių pakrantės miestą. Keltai iš Cebu City eiti į Manila ir Cagayan De Oro.

Žemiau galite rasti visus Cebu City keltų tvarkaraščius, kelionės trukmė taip pat mūsų geriausias kainas.

Cebu City uosto įrenginiai

uosto yra erdvus terminalą oro kondicionieriumi, kuris turi valgyklą viduje jums atsipalaiduoti ir turėti atgaiva prieš išvykstant. Taip pat yra "Wi-Fi" ryšį.

Kelionė į Cebu City uostą

Lengviausias būdas patekti į uosto taksi, kuris gali būti lengvai rasti ir nebrangia. Tačiau yra ir kitų variantų. Yra keletas skirtingų autobusai galite gauti, priklausomai nuo jūsų starto vietą, kuri eina labai arti uosto. Arba, jei išsigalvotų kažką visiškai kitokį, tada jums gali šokinėti ant vietos spalvinga "jeepney".

Cebu City Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

2GO Travel

Supercat Terminal, Pier4, North Reclamation Area, Cebu City, Philippines