Cavo į Portoferraio Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 3 perėjimai kasdien
    20 minutes
    Gauti kainą

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Cavo į Portoferraio keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Cavo į Portoferraio. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Cavo į Portoferraio maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Cavo į Portoferraio keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Cavo į Portoferraio yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Cavo

kaimas uostas Cavo yra įsikūręs šiaurės rytinėje galo Elba sala, vos per 15 minučių povandeniniais kelionę toli nuo žemyninės uosto Piombinom, iki šiol trumpiausias kirtimas į žemyną. Miestelyje yra keletas restoranų ir tiems, kurie domisi salos istoriją, yra romėnų vila ne toli nuo miesto prieinamoje delightlful priešais jūrą pėsčiomis palaikai.

Nors Elba yra gerai žinomas dėl savo istorijos (tai buvo sala, į kurią Napoleonas buvo puikiai ištremtas, o taip pat buvo svarbus pramoninis kasybos sala nuo seniausių laikų dešinę iki pat Antrojo pasaulinio karo pabaigos), kas galbūt mažiau žinomas, tačiau ne mažiau jaudinantis, yra jo turtinga virtuvė. Saloje yra plačiai pripažįstama, kad turi išskirtinį asortimentą tipų duona, visas patiekiamas su įvairių jūros gėrybių. Taip pat verta skonis yra Lemoncino, vietos citrinų likeris. Galiausiai, kas geresnis būdas atnešti Italijos dietos splash į savo gyvenimą, nei vietos delikatesas pomidorų ir duonos salotos.

Apie Portoferraio

Jei sugriauti vardą Portoferraio, tai reiškia "Iron Gate". Ji gauna šį pavadinimą, nes iš didžiulius kiekius geležies rūdos išgauti ant Elba ir išsiųstų Italijos žemyne.