Cavo į Portoferraio Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 3 perėjimai kasdien
    20 minutes
    Gauti kainą

"Cavo į Portoferraio yra vidaus maršrutas Elba ir valdo Toremar.

Užsakyti Cavo į Portoferraio keltu šiandien su AFerry. Tiesiog naudokite formą ir pasirinkti maršrutą, kurį norite. Jei nieko pasirodo automatiškai, pradėkite rašyti Cavo. Jūs taip pat galite įvesti į šalį ar net pavadinimą keltų bendrovės jus domina. Jei turite maršrutą, kurį norite, pasirinkti vieną arba grįžti ir visus kitus norimas parinktis.

Kaip mes palyginti keltai, kainas ir laikai Cavo į Portoferraio

Jei yra daugiau nei vienas keltas įmonė, veikianti nuo Cavo Portoferraio maršrutu mes parodysime jums visas keltų bendrovių, įsitikinkite, kad jūs gaunate savo geriausią kainą. Mes taip pat parodyti jums, bet maršrutus panašius į Cavo į Portoferraio, todėl jūs turite išsamų vaizdą darant užsakymą. Ir, žinoma, jūs taip pat pamatysite, kiek kartų asortimentą tik tuo atveju, tai šiek tiek pigiau anksčiau ar vėliau nei jūsų pageidaujamą užsakymo metu.

Kaip jūs gaunate savo bilietą ir kaip jūs galite padaryti pakeitimus, jei jums reikia

Kai jūs pasirinkote savo geriausią buriavimo ir padarė savo užsakymą, mes Jums atsiųsime elektroniniu paštu užsakymo patvirtinime jūsų Cavo į Portoferraio keltu. Bilietų dauguma Momentiniai patvirtinimo.

Mes taip pat elektroniniu paštu Jums informaciją apie tai, kaip galite susisiekti su mumis naudodami mūsų pranešimų paslauga, taip pat informaciją apie tai, kaip galite pakeisti savo bilietą. Dauguma laiko, galite tai padaryti patys. Dauguma mūsų klientų duoti mums keturių ar penkių žvaigždučių įvertinimą " rodo, kad jų labai laimingas su mūsų paslaugų vartotojų ir bendravimo.


" Žemiau matote keltas įmonė arba bendrovių, kurios plaukioja ant Cavo į Portoferraio maršrutu kelionę ir kelionės metu. Jūs taip pat gali pamatyti naujausius kainas mūsų klientai nerasta. Geriausias būdas rasti pigius Cavo į Portoferraio keltu, nors tai naudoti formą šiandien pamatyti visus mūsų galimų pasirinkimų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Cavo į Portoferraio keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Cavo į Portoferraio. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Cavo į Portoferraio maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Cavo į Portoferraio keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Cavo į Portoferraio yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Cavo

kaimas uostas Cavo yra įsikūręs šiaurės rytinėje galo Elba sala, vos per 15 minučių povandeniniais kelionę toli nuo žemyninės uosto Piombinom, iki šiol trumpiausias kirtimas į žemyną. Miestelyje yra keletas restoranų ir tiems, kurie domisi salos istoriją, yra romėnų vila ne toli nuo miesto prieinamoje delightlful priešais jūrą pėsčiomis palaikai.

Nors Elba yra gerai žinomas dėl savo istorijos (tai buvo sala, į kurią Napoleonas buvo puikiai ištremtas, o taip pat buvo svarbus pramoninis kasybos sala nuo seniausių laikų dešinę iki pat Antrojo pasaulinio karo pabaigos), kas galbūt mažiau žinomas, tačiau ne mažiau jaudinantis, yra jo turtinga virtuvė. Saloje yra plačiai pripažįstama, kad turi išskirtinį asortimentą tipų duona, visas patiekiamas su įvairių jūros gėrybių. Taip pat verta skonis yra Lemoncino, vietos citrinų likeris. Galiausiai, kas geresnis būdas atnešti Italijos dietos splash į savo gyvenimą, nei vietos delikatesas pomidorų ir duonos salotos.

Apie Portoferraio

Jei sugriauti vardą Portoferraio, tai reiškia "Iron Gate". Ji gauna šį pavadinimą, nes iš didžiulius kiekius geležies rūdos išgauti ant Elba ir išsiųstų Italijos žemyne.