Katanija į Salerno Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 6 perėjimų per savaitę
    13 valandos
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Apie Catania

paveikia, dėl kurių buvo jaučiamas Catania kelis kartus per metus. Į skirtingi tamsiai pilka ugnikalnių naudojami daugelio pastatų statybos uolienos atstovauti šį faktą.

Katanija buvo atstatytas palaipsniui per metus po to, kai buvo visiškai sunaikintas dėl smurtinio žemės drebėjimas per 1169. Katanija pradžių buvo dalis Romos imperijoje, tačiau vėliau buvo perimtos graikų. Tačiau dauguma Katanija Grand pilys ir plačiomis gatvėmis buvo pastatyta 18 amžiuje, kai giminės iš visos Rytų Sicilijoje pradėjo plūsta į Catania.

Katanija yra daug baroko pastatų ir bažnyčių kartu su romėnų teatrų, aikščių ir gražių rūmų skaičius. Katanija su juodais ir baltais pastatais siūlo puikus efektas. Katanija taip pat siūlo restoranų ir daug išsibarsčiusios aplink pagrindinę centras parduotuvių pasirinkimas.


Apie Salerno

Salernas yra Italijos regione Kampanijoje miestas, Amalfi pakrantėje. Salerno naudos iš šilto, Viduržemio jūros klimatas ir yra viena iš saulės miesto Italijoje.

Salernas buvo įkurta romėnų kolonija 194 P.m.ē. ir per visą istoriją buvo okupuota Gotai, bizantiečiai, Langobards ir normanų. Šiandien Salernas yra pagrindinis miestas Amalfi pakrantėje, ir yra gyvas uostamiestis su daug pamatyti ir nuveikti.

Salernas yra daug gražių vietų ir atrakcionų išlaikyti lankytojų pramogauti. Mieste yra nuvertinamas, Castello di Arechi ir jos gražus Giardino della Minerva. Miesto senamiestis taip pat verta aplankyti; ji tapo viena iš geriausiai išlikusių istorinių miestų centruose ir yra pilnas siaurų gatvelių ir paslėptų praėjimus.

Salernas yra gerai žinomas dėl savo istorinių ir didžiųjų bažnyčių; galite rasti daug nuostabių pavyzdžių bauda architektūros ir meno per Salerno bažnyčių. Salerno katedra dominuoja miestą, ir yra populiarus turistų traukos. Įsikūręs Salerno senamiestyje, Katedros turi varpinė ir yra poilsio vieta Šv Mato Evangelisto. Kitas bažnyčia verta aplankyti yra "Chiesa di San Giorgio, gražus baroko bažnyčia su daugeliu žinomų paveikslų ir freskų. Norėdami pamatyti daugiau pavyzdžių religinio meno, apsilankykite "Museo Diocesano di Salerno, įsikūręs netoli Katedros.

Kitos objektai yra miesto puikius muziejus, nuo Archeologijos muziejus su savo garsiąją galvos Apolono, į muziejus Didattico DELLA Scuola Medica Salernitana, kuri namų daug svarbių dokumentų iš Schola Medica Salernitana, pirmasis medicinos universitetas įkurtas Salerno į 9-ojo amžiaus.


Kaip geriausią kainą už savo Catania Salerno keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Catania Salerno. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Katanija į Salerno maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Catania Salerno keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Katanija į Salerno yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .